Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Grandia, Lunar … UnchainBlades ReXX!

W najnowszym wydaniu Famitsu pojawiła się zapowiedź nowego „dungeon RPG”, który docelowo pojawi się na Nintendo 3DS i PlayStation Portable. Za produkcją UnchainBlades ReXX stoi ekipa Furyu, która na koncie ma m.in. takie gry jak Last Bullet oraz RPG Tsuku Monogatari. Wśród współtwórców znajdzie się wiele znanych osób ze światka konsol: Takahashi Hino, znany z pracy nad Grandia, odpowiedzialny będzie za scenariusz, natomiast Toshio Akashi, znany z serii Lunar, będzie dyrektorem produkcji.  Na chwilę obecną stan zaawansowania prac wynosi 65%. Poniżej jedna ze stron z Famitsu, a my tymczasem czekamy na oficjalne obrazki z wersji na 3DS.

UnchainBlades ReXX is described as the „ultimate 3D dungeon RPG,” although the official genre is listed as the slightly Tales-ish „An RPG That Lets You Know True Power.” Players lead Fang through „Titan,” a living dungeon that looks a bit like a giant from Shadow of the Colossus. As you make your way to the bottom of the dungeon, you’ll encounter various gimmicks and monsters. At the bottom, the goddess’s test for returning your true power awaits.

The game makes use of a turn-based command battle system. Via the „Unchain System,” it’s possible to have up to 20 characters taking part in battle simultaneously. You have four main party members in battle at any given time. Each of these members can acquire five monsters who will become their „Followers” and will participate in the battle and take part in special link attacks.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Konkurs

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo 3DS

czyli Nintendo nie tylko Marianem stoi

Nintendo 3DS

Trochę musieliśmy poczekać na kolejny oficjalny filmik przedstawiający najświeższe nowinki z Aloli, ale cierpliwość popłaciła – na youtube’owym kanale The Pokémon Company właśnie pojawił się...