Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Czy planujesz zakup Nintendo 3DS w pierwszym miesiącu po premierze?

Znamy już przybliżoną cenę konsoli w naszym kraju – 999zł , a także za Oceanem – 249$, więc najwyższy czas zapytać naszych czytelników, „Czy w związku z tym planujecie już marcu lub kwietniu dokonać zakupu nowego cacka od Nintendo?”, oczywiście uwzględniając fakt, że na rynku znajdzie się wystarczająca ilość konsol.   Zapraszam wszystkich do naszej ankiety.

Czy planujesz zakup Nintendo 3DS w pierwszym miesiącu po premierze?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

42 komentarze

42 Komentarzy

  1. djsound

    3 lutego, 2011 at 8:32 pm

    Konsola zamówiona, pieniądze (prawie) uzbierane 🙂

  2. Piotrbov

    3 lutego, 2011 at 9:55 pm

    Ja kupię konsolę w zależności od tego jak mi sesja pójdzie. Jeśli wszystko zaliczę to mam tą konsolę zafundowaną 😉

  3. Sybiria

    3 lutego, 2011 at 10:52 pm

    Też tak chcę xD

  4. Sybiria

    3 lutego, 2011 at 11:34 pm

    i tu pies pogrzebany 😛

  5. SpokoWap

    3 lutego, 2011 at 11:02 pm

    Wciąż się waham. Na konsolę pieniądze będą, owszem, tylko na gre(y) już nie wystarczy… Ciekawe czy będzie możliwość pobierania wersji demo niektórych tytułów. Bo mieć konsolę i nie móc w nic na niej pograć jest niewesoło 😛

  6. Lucyfer

    4 lutego, 2011 at 11:38 am

    No właśnie, gdyby gry były tańsze to pewnie bym kupił przy premierze, ale na razie się wstrzymuję z zakupem. Poczekam kilka miesięcy, wyjdzie Zelda, starsze gry będą tańsze na allegro – wtedy kupię 🙂

  7. Drill

    4 lutego, 2011 at 11:54 am

    Ja także po premierze nie kupie ;P no chyba że zaraz po premierze trafi sie jakiś programator 😀

  8. voyaga

    4 lutego, 2011 at 12:53 pm

    A cena na Europe? 250 euro?

  9. RAV4000

    4 lutego, 2011 at 2:11 pm

    Ostatnio czytałem w jakimś niemieckim magazynie, że ma kosztować tam 200 euro.
    Ja właśnie mam zamiar kupić 3DSa tam w maju, jak będę na wycieczce językowej.
    W Polsce cena jak zwykle wyższa niż w reszcie Europy.

  10. Eerion

    4 lutego, 2011 at 3:16 pm

    Chłopie nie wrzucaj artykułu z września zeszłego roku.
    Przecież widać, że to tylko domysły bez żadnego potwierdzenia.
    Ani cena się nie zgadza z tym co zostało mniej więcej poogłaszane (jak w UK gra kosztowała… 200-220 funtów? To jak ty chcesz mieć za tyle samo euro?).
    Gry na otwarcie to nie będzie ani zelda ani mario kart ani layton.
    Więc bez sieki, że u nas jest wiele drożej, ponieważ obecnie wygląda na to, że będzie porównywalnie.
    ~220 funtów, 250 euro i 999 zł.

  11. kenchi

    4 lutego, 2011 at 5:41 pm

    Miałem zamiar kupić na premierze. Pieniądze nawet mam już odłożone, jednak zrezygnowałem kiedy wyszła na jaw lista gier startowych. Niestety ale nie ma tam nic ciekawego dla mnie. Poczekam na Zeldę, Kid Icarus to wtedy łyknę.

  12. RAV4000

    4 lutego, 2011 at 6:28 pm

    Eerion, kurde masz rację.
    Nie popatrzyłem na datę dodania.

  13. MaTe9usz6

    4 lutego, 2011 at 7:02 pm

    Ale ta lista to zostało powiedziane czy to dla Europy? Może to jest dla Japonii…

  14. Eerion

    5 lutego, 2011 at 12:50 am

    Jest lista europejska. I ja nie narzekam.
    SF IV czy RR to dobre tytuły IMHO.
    A samurai biore na test 😀
    Zresztą są to tytuły openingowe, w ciągu pierwszych 2-3 miesięcy wyjdzie tego jeszcze sporo.

    @Rav:
    Spoko 😀

  15. Gregorio

    5 lutego, 2011 at 7:40 pm

    Kupię jak zdążę uzbierać, choć wątpię 🙂

  16. markoz

    9 lutego, 2011 at 7:37 pm

    zrobiony pre-order w gamestopie za 190€ ^^

  17. RAV4000

    9 lutego, 2011 at 9:07 pm

    w gamestopie jest za 250 euro to jak 190?

  18. markoz

    10 lutego, 2011 at 9:57 pm

    maja oferte ze jak dasz im starego ds lite i wyzej to zjezdzaja z ceny:
    ds lite 190
    dsi 160
    dsi xl 130

  19. markoz