Kiedy pojawi się Super Mario Bros 3DS?

To, że Super Mario Bros pojawi się na nowej platformie Nintendo 3DS było wiadomo od dawna, jednak do tej pory nie mieliśmy żadnej oficjalnej  wzmianki na ten temat. Aż do dziś. W wywiadzie przeprowadzonym z Miyamoto dowiadujemy się, że już od jakiegoś czasu pracuje nad trójwymiarową wersją przygód hydraulika. Niestety, zapytany o więcej odpowiedział, że  „chciałby pokazać jak prezentuje się nowy Super Mario Bros. na Nintendo 3DS tak szybko jak tylko będzie to możliwe” czyli… musimy uzbroić się w cierpliwość.  Osobiście obstawiam, że dostaniemy coś na wzór Super Mario Galaxy.

Miyamoto: Yes. So, in the interests of adopting new technology for the Super Mario Bros. tradition, I am now making a new Super Mario Bros. game for the Nintendo 3DS system.

Iwata: The next stage for the Super Mario Bros. Preservation Society’s activities is the Nintendo 3DS.

Miyamoto: Yes. (laughs) I want to show everyone as soon as possible what the new Super Mario Bros. will be like on the Nintendo 3DS.

14 komentarzy

  1. Ciekawe jak będzie wyglądać to mario. Nie ukrywam że będzie niezły miodzik grać w hydraulika w trójwymiarze 🙂

    P.S.

    Smash Bros – mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ta gierka jest taka super?

  2. Jak nie grałeś w smasha, to nie zrozumiesz. Jak zobaczyłem tą grę na jakimś kowencie to stwierdziłem, że jest dziwna i poszedłem dalej.
    Ale jak zacząłem w to grać to zrozumiałem. Ta gra po prostu ocieka nieopisaną zajebistością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *