Wyciek z Chin.

Śledząc jeden z zagranicznych portali wpadłem na informację, która mówi, że chińśki pracownik przemycił Nintendo 3DS. Dla fanów okazuje się być to dobrą wiadomością, ponieważ postanowił uwiecznić konsolkę oraz porównać ją z innymi handheldami. Co ciekawe, sprzęt widoczny na zdjęciach wciąż nie ma zainstalowanego oprogramowania i niektórych elementów.

Użytkownik Nawakee znalazł w sieci również film, przedstawiający Nintendo 3DS w tejże sytuacji. Aby go obejrzeć kliknij tutaj.

Brak komentarzy

  1. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że to tylko taka ściema by jeszcze bardziej napalić jeszcze bardziej ludzi na tą konsole. Wg. mnie to jest nagrane w jakimś studiu i tylko upozorowano domowy klimat, czyli jak by taka reklama dla nas ludzi na to czekających, bo wątpię by choć taka fabryka gdzie jest 3ds produkowany nie sprawdzano czy nikt jej nie wyniósł taką konsole ani nie było tam takiej ochrony, chociaż to na widok tej konsoli aż korci by ją zakosić. Ale to tylko moja skromna wypowiedź:P

  2. Raczej nie przemycił a wykradł. I niema się za bardzo z czego cieszyć bowiem źle to wróży nintendo, bo hakerzy będą mieli szybszy dostęp do konsoli co moze przyspieszyć jej złamanie. Mam nadzieję że bardzo szybko znajdą oprycha i zwolnią go z roboty.

Dodaj komentarz