Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Wyciek z Chin.

Śledząc jeden z zagranicznych portali wpadłem na informację, która mówi, że chińśki pracownik przemycił Nintendo 3DS. Dla fanów okazuje się być to dobrą wiadomością, ponieważ postanowił uwiecznić konsolkę oraz porównać ją z innymi handheldami. Co ciekawe, sprzęt widoczny na zdjęciach wciąż nie ma zainstalowanego oprogramowania i niektórych elementów.

Użytkownik Nawakee znalazł w sieci również film, przedstawiający Nintendo 3DS w tejże sytuacji. Aby go obejrzeć kliknij tutaj.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. sashh

    3 stycznia, 2011 at 3:28 pm

    inb4 3dsi xl

  2. Nawakee

    3 stycznia, 2011 at 3:48 pm

    Widać że nie mógł wytrzymać 😀 Wysłałem taki sam news 😛
    A tu małe widjo http://www.youtube.com/watch?v=wDQQLJTRAD0&feature=player_embedded

  3. kosmos11pl

    3 stycznia, 2011 at 5:52 pm

    Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że to tylko taka ściema by jeszcze bardziej napalić jeszcze bardziej ludzi na tą konsole. Wg. mnie to jest nagrane w jakimś studiu i tylko upozorowano domowy klimat, czyli jak by taka reklama dla nas ludzi na to czekających, bo wątpię by choć taka fabryka gdzie jest 3ds produkowany nie sprawdzano czy nikt jej nie wyniósł taką konsole ani nie było tam takiej ochrony, chociaż to na widok tej konsoli aż korci by ją zakosić. Ale to tylko moja skromna wypowiedź:P

  4. Damm

    3 stycznia, 2011 at 6:08 pm

    W sumie, czytając o tym, też byłem prawie pewien, że jest to chwyt marketingowy Ninny i nadal tak twierdzę. A co do samego zdarzenia, to na tych zdjęciach porównaniu z innymi konsolami 3DS wygląda naprawdę elegancko. <3

  5. Lunareth

    3 stycznia, 2011 at 6:58 pm

    Raczej nie przemycił a wykradł. I niema się za bardzo z czego cieszyć bowiem źle to wróży nintendo, bo hakerzy będą mieli szybszy dostęp do konsoli co moze przyspieszyć jej złamanie. Mam nadzieję że bardzo szybko znajdą oprycha i zwolnią go z roboty.

  6. Damm

    3 stycznia, 2011 at 7:54 pm

    Nie wydaje mi się, aby hakerzy mieli co robić na niedokończonej konsoli bez oprogramowania.. xD Ale ja tam nie znam się na hakowaniu xD.

  7. Gregorio

    3 stycznia, 2011 at 6:30 pm

    PSP2 wymięka :]

  8. Garet

    3 stycznia, 2011 at 8:31 pm

    Niesamowicie Cieszy mnie fakt, że konsolka pomimo zaawansowania, nie będzie takim klocem jakim był DS phat, tylko wręcz przeciwnie, jest nawet troszkę mniejsza od litea.

  9. jakub93

    3 stycznia, 2011 at 8:56 pm

    Cieszy 96mb ramu :D.

    Na neogafie skontaktowali się z tym typem i spytali się o kolory na starcie. Odpowiedział:

    -Czarny
    -Niebieski

    i uwaga…

    -Czerwonyyyyyyyyyyyyyyyyy

  10. Lunareth

    4 stycznia, 2011 at 11:26 am

    Mniejszy to moze on jest of lite`a ale o ile grubszy jakies (1,5x) 🙂 btw. przez noc wyszla kolejna seria zdjec. I tyle w tym wszystkim pocieszenia ze zawineta konsola nie była jeszcze produktem do konca zrobionym 🙂 (swiadczy brak niektorych elementow obudowy).

  11. Damm

    4 stycznia, 2011 at 12:12 pm

    Jest tylko delikatnie grubszy, wydaje się, że bardziej z powodu tych 3 „warstw”. A o tym, że zawinięta konsola nie była produktem dokończonym powszechnie wiadomo.