Kobieta idealna.

Project Love Plus to jedna z pierwszych produkcji zapowiedzianych na kieszonkę Ninny, planowo ma być to gra przygodowo-erotyczna. Do niedawna nie wiedzieliśmy nic więcej na temat samej produkcji, ale w końcu Konami postanowiło rozjaśnić umysły graczy.

Twórcy chcą stworzyć unikalny system „randkowania”. Gra korzystać ma z wewnętrznej kamery 3DS`a i zapewnić graczowi indywidualny system logowania. W przypadku, gdy ktoś inny będzie chciał pograć z twoją wirtualną dziewczyną, nie rozpozna ona go i najprawdopodobniej podejmie konwersację zaczynającą się od słów „Kim jesteś?”. Jeżeli z twoją kochanką będzie łączyć Cię jakieś specjalnie uczucie, dzięki temu systemowi na widok Twojej twarzy będzie mogła wypowiedzieć się np. na temat Twojego zarostu i zaproponować ogolenie się.

Niestety, zostaliśmy uraczeni tylko tak małą ilością informacje. Wciąż nawet nie wiemy, czy gra zagości poza regiony Japonii, co i tak jest bardzo wątpliwe. A tak od siebie dodam, że radzę uważać na grę. Słyszeliście już może o ślubie Japończyka z postacią z jednej z takich gier? Jeśli nie, to zagraniem proponuję zapoznać się z tym materiałem.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz