Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Kolejne informacje o KH3D.

Tym razem Tetsuya Nomura rzuca na światło dzienne większą ilość informacji o Kingdom Hearts 3D, wygląda to coraz lepiej. Pierwszą informacja jest to, gdzie znajduje się na osi czasowej kolejna część serii.

Kingdom Hearts 3D takes place after Kingdom Hearts Re:coded, making it the latest development in the Kingdom hearts timeline.

Nowe światy w 3D, których nie widzieliśmy w poprzednich odsłonach.

We’re still deciding which worlds to include, but there may be a major overhaul in terms of the selection of Disney worlds.

Odnośnie Sory w postaci deszczu, na trailerze ukazanym na E3 za zamkniętymi drzwiami.

I can’t go into detail on exactly what it represents, but it’s basically a nod to the fact that something impossible may unfold, since it’s not realistically possible for it to actually ‘rain Soras.’ The visual concept of falling is also an element I like to incorporate in the game.

Kto pracuje nad nową częścią serii?

The development team that worked on Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

A poniżej znajdziecie ogólne informacje, na temat nowej gry.

There have been many installments in which players returned to Disney worlds introduced in previous Kingdom Hearts titles, however, the catalog of Disney worlds will be almost completely renewed with Kingdom Hearts 3D. I do have some ideas in mind already, but please keep an eye out as we reveal which new worlds and characters will be making an appearance!

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Damm

    26 grudnia, 2010 at 1:18 pm

    No nie zaprzeczę, chociaż ciekawi mnie co ten Nomura jeszcze wymyśli. Znowu szaleje. No ale jak widać, on nigdy nie ma wolnego, zawsze lubi namieszać w świecie fanów i zmusić ich do kolejnych spekulacji. ^^

  2. Gregorio

    26 grudnia, 2010 at 12:43 pm

    Szykuje się niezła gierka 🙂

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Nintendo Switch

Historia Zacka jest jedną z najlepszych, w jaką gracze zagrali w 2007 roku na kieszonkowej konsoli. Czy Crisis Core przetrwało próbę czasu?

Nintendo Switch

Nintendo zapowiedziało całkiem sporo „nowości” oraz od razu wrzuciło kilka gier do eShopu. Radujcie się detektywi!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Future Games Show: Spring Showcase 2023

Data: 23 marca, 2023
Godzina: 11:00 pm
Showcase
GamesRadar – Future Games Show Spring Showcase 2023 [Fq-Cyif7uGE – 1268×713 – 0m00s] (1)

Future Media będzie gospodarzem Future Games Show Spring Showcase 2023. Transmisję poprowadzą aktorzy podkładający głos w Final Fantasy VII Remake, Briana White (Aerith Gainsborough) i Cody Christian (Cloud Strife), i obejmie ponad 40 gier, w tym Dying Light 2: Stay Human (Techland), The Expanse: A Telltale Series ( Telltale Games), HYNEAS (SEGA) i inne światowe […]

Atelier Ryza 3: Alchemist of the End and the Secret Key

Data: 24 marca, 2023
All-day event
Premiera

Opowieść zaczyna się w chwili, w której Ryza – główna bohaterka – zauważa, że w pobliżu jej rodzinnego miasta pojawia się archipelag wysp: Kark Isles. Ryza uważa je za zagrożenie i wraz z przyjaciółmi bada wyspy, odkrywając ruiny, w których znajdują się wielkie wrota. Gdy Ryza podchodzi do wrót, słyszy w głowie głos, nakazujący jej […]

Happinet Game Fes! 2023 Spring Campaign

Data: 25 marca, 2023
Godzina: 3:00 am
Showcase
Event_Happinet-Game-Fes_03-25-23

Bezpłatne wydarzenie w Tokyo, podczas którego wystawcy będą prezentować swoje gry. Odwiedzający zobaczą ponad 30 grywalnych tytułów od niezależnych twórców gier, w tym „Kącik dla dzieci” dla dzieci i rodzin. Planowane są również wydarzenia sceniczne z prezentacją gier i gośćmi specjalnymi, które będą transmitowane na żywo w YouTube i Niconico. Gry które będą obecne na […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Druga część Front Mission — fantastycznej serii strategicznych RPG-ów o Wanzerach, która nigdy nie trafiła do Europy, pojawi się 12 czerwca!

Nintendo Switch

The DioField Chronicle to nowa marka Square Enix, więc bardzo miło jest zobaczyć darmową aktualizację do tej ciekawej produkcji.

Nintendo Switch

Historia Zacka jest jedną z najlepszych, w jaką gracze zagrali w 2007 roku na kieszonkowej konsoli. Czy Crisis Core przetrwało próbę czasu?

Nintendo Switch

Przygotujcie się na doświadczenie pełne zaskakujących i szokujących zdarzeń, które pobawią się z waszymi oczekiwaniami.