Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Nomura ćwierka.

Tak naprawdę jak do tej pory nie wiemy nic o Kingdom Hearts 3D nie licząc głównego wątku, czyli egzaminu na Keyblade Master.  Pierwszy trailer pokazany na E3 za zamkniętymi drzwiami nie wypłynął do sieci, jednakże twórcy wspomnieli, że scenki udostępnione na w/w pokazie nie znajdą miejsca w grze. Square Enix nie zapomniało o tej pozycji, Tetsuya Nomura w wywiadzie dla Nintendo Power mówił o grze.  Wspomniał również, że nowych informacji możemy się spodziewać na nadciągającej konferencji  Square Enix 1st Production Department Premiere.

Kingdom Hearts III and Kingdom Hearts 3D are not the same. However, it is a brand-new adventure starring Sora and Riku. The story is on par with that of a numbered title, and I’m sure the ending will shock fans.

Wspomina również o tym, że zakończenie Kingdom Hearts re:Coded (NDS) odnosi się do 3D:

There is a hint regarding Kingdom Hearts 3D in the secret movie [of Re:coded]. Players will find out once they see for themselves, but the movie includes some shocking statements and dialogue that pertains to Kingdom Hearts 3D, so it’s definitely worth watching!

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Damm

    23 grudnia, 2010 at 2:03 pm

    Ja już mam obsesje na punkcie kolejnej odsłony KH xd. (dla bbs kupiłem psp xD)

  2. Gregorio

    23 grudnia, 2010 at 1:52 pm

    Jeeah konferencja 😀

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, a Microsoft w walkę o przejęcie Activision Blizzard wciągnął Nintendo! I bardzo dobrze!

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Wii U

Wpisz zajawkę... Hmmm... Wiem! Kiedyś to Wii U było naszą zajawką!

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w grudniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

DRAGON QUEST TREASURES

Data: 9 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Erik i jego siostra Mia mieszkają na łodzi Wikingów i marzą o dniu, w którym będą mogli eksplorować świat w poszukiwaniu wielkiego skarbu. Pewnej nocy spotykają parę nieziemskich stworzeń, Porcusa i Purrsulę, i zostają zabrani do tajemniczego miejsca znanego jako Draconia — legendarnej krainy pełnej skarbów, które tylko czekają na odkrycie. Przygoda, o której Erik […]

Adventure Academia: The Fractured Continent

Data: 9 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Adventure Academia: The Fractured Continent to pełnoprawna strategiczna gra RPG osadzona w świecie Class of Heroes! Stwórz własną grupę studentów w krainie fantazji! Podnieś ich i poprowadź do zwycięstwa nad hordami potworów! Uzbrojony w starożytną relikwię — Kulę Władcy — przekazywaną następnym pokoleniom i wsparcie lojalnych uczniów Obsydianowego Liceum, będziesz potrzebować strategii, rekrutacji, zarządzania i […]

Wavetale

Data: 12 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Surfuj po wodach zatopionego miasta! Rozwiąż tajamenice przeszłości, uratuj wyspiarzy przed tajemniczymi potworami morskimi i odkryj sekrety ukryte pod powierzchnią. Eksploruj otwarte morze i rozpadający się archipelag Strandville w Wavetale, opartej na fabule przygodowej grze akcji, w której poznasz zmęczonych rybaków, tajemniczych pustelników i może jednego lub dwóch piratów. Przemierzaj spokojne wody i wzburzone fale […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Tylko godziny dzielą nas od premiery Dragn Quest Treasures — spin-offu jednej z najpopularniejszych serii JRPG na świecie.

Nintendo Switch

Przygoda Zacka Faira jest już niemal na wyciągnięcie ręki. Perełka wydana wcześniej na PSP powraca w najlepszym wydaniu.

Nintendo Switch

To będzie taktyczna uczta, strategiczny majstersztyk, gra, o której będą pisać pieśni. Przynajmniej dla mnie, wygląda to na grę roku!

Nintendo Switch

Kupiec kupuje, a uczony uczy? Nie w tym wypadku. To by było zbyt proste dla kwadratowych magików. Sprawdźcie zatem, co na was czeka w...