Kingdom Hearts 3D na styczniowej konferencji?

Początkowo konferencja Square-Enix, która ma się odbyć 18 stycznia 2011, miała odnosić sie tylko do Fabula Nova Crystalis, ale całkiem niedawno jej nazwa została zmieniona  na Square Enix 1st Production Department Premiere, a oficjalna strona Kingdom Hearts: Birt By Sleep Final Mix została przekierowaniem dla strony owej imprezy. W dniu dzisiejszym  wywiadzie dla Dengeki PS Tetsuya Nomura zradził kilka szczegółów odnośnie konferencji.

Powód, dla którego konferencja została przeniesiona z 11 stycznia na 18, była potrzeba zgrania się w czasie z publikacjami prasowymi. Jest ona przeznaczona dla fanów, a nie dla masowych mediów. Nie będzie wersji demonstracyjnych gier,  głównie ukażemy trailery. Budynek Roppongi Hills zostanie podzielony na dwa piętra, w których zostanie umieszczonych 150 uczestników. Będą tam developerzy każdego z tytułów, w tym także ekipa odpowiedzialna za Kingdom Hearts Birth by Sleep Final Mix oraz Kingdom Hearts 3D. […]

Może w końcu dowiemy się większej ilości konkretów odnośnie Kingdom Hearts 3D, a i przy okazji prawdopodobnie światło dziennie ujrzy pierwszy trailer gry.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz