Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Nowa strzelanka – Dream Trigger 3D.

D3Publisher, dobrze znany wszystkim posiadaczom Nintendo DS, między innymi za sprawą serii Puzzle Quest, zapowiedział pierwszą swoją produkcję na Nintendo 3DS – Dream Trigger 3D. Gra będzie typowym shooterem nastawionym na czystą rozrywkę  z artystyczną oprawą audio-wizualną i 50 poziomami do zaliczenia.  Opis, który możecie zobaczyć poniżej kojarzy mi się ze znaną serią Geometry Wars, mam nadzieję, że nie będzie to jednak czysta kopia w 3D a developer pokusi się o nowe rozwiązania.

Czy twórcy pokusza się o coś nowego w stosunku do Geometry Wars?

Dream Trigger 3D is a completely original arcade shooter in which players use sonar to detect sound to expose colorful enemies and blast them into explosive 3D patterns. The introduction of the new Nintendo 3DS system will allow players to experience an arcade shooter with a whole new visual perspective never before seen on a handheld.

Dream Trigger 3D features over 50 stages that will hypnotize players with a seamless combination of stunning visuals and explosive arcade shooter action. The visuals are set to a dynamic multi-track musical score providing an unparalleled immersive experience as players destroy enemies, dodge attacks and move through a variety of layered environments that explode off the screen in 3D.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. Gregorio

    16 grudnia, 2010 at 4:03 pm

    Szykuje się niezła strzelanka :]

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też

Nintendo 3DS

Dream Trigger 3D jest jedną z tych produkcji, za którą nie przemawia oprawa wizualna, ale cała reszta wynagradza nam braki estetyczne. Grywalnność i wspaniała...

Nintendo 3DS

W połowie grudnia pisałem o nowej strzelance na wzór Geometry Wars – Dream Trigger, którą za sprawą D3Publisher pojawi się w tym roku na...