Sega planuje kilka gier na Nintendo 3DS.

sega

W wywiadzie jakiego udzielił Alan Pritchard z Segi redaktorom serwisu GameInformer, poza potwierdzeniem informacji, że Super Monkey Ball 3D, pojawi się na launchu konsoli, dowiadujemy się również, że koncern zabudżetował na przyszły roku nie jeden czy dwa tytuły ale co najmniej kilka.

Niestety, w wypowiedzi nie padł żaden tytuł, ale wynika z niej, że możemy spodziewać się zarówno największych hitów ze stajni Segi czyli m.in. nowego Sonica, jak i może jakiegoś dawno nie odkurzanego tytułu. Nie pogniewałbym się na remake Panzer Dragon albo kontynuację Shenmue 🙂 A wy? Jakie tytuły od Segi chcielibyście zobaczyć na 3DS?

“The 3DS was great. I don’t known anyone who went to E3 that wasn’t excited about it. We’re obviously waiting to hear a lot more information from Nintendo. We have announced Super Monkey Ball for 3DS, which will be a launch title. We have a number of 3DS titles in our line-up for next financial and calendar year. There’s four or five existing franchises, one or two from the old Sega IP locker, and we’re looking at one or two new IPs as well.”