Q-Games: 3DS to naprawdę niezły kawałek sprzętu…

Developer Q-Games, który pracował dla Nintendo m.in. przy dwuekranikowej wersji StarFox Command, wyraził swoje zainteresowanie nową platformą, jednak na razie nie zdradził czy i kiedy pojawi się jakikolwiek tytuł opracowany z myślą o Nintendo 3DS.

“The 3DS does look like it could be a pretty amazing piece of hardware, doesn’t it? I’m just as excited about it as you are. Unfortunately, I’m sorry to say that we can neither confirm or deny any 3DS development…”

Brak komentarzy

  1. W handheldach owszem najlepszy ,ale bebechy ma z 2006-2007 roku niestety . Owszem zywot baterii i wogole . Nintendo jednak zamiast dawac 200% marzy ,powinno dac ciutke lepszy hardware w jakims lepszym procesie technologicznym :] .
    Marudze ,wiem ,ale juz zaczynam widziec jego slabosci .

  2. tiaa. i znowu „historia kołem sie toczy”, N wypusci konsole, a po jakimś czasie sony z pomysłami N tylko lepszymi bebbechami. do tej pory nie wiem jak psp przetrwało bez nakładki/dodatku pozwalającego zmienić ekran psp na ekran dotykowy.. N jest pionierem tylko zamiast zrobić od razu sprzęt z „nowosciami[3d, dotyk]” + porządne bebechy to bawi się w dodatki z w miare wystarczającym środkiem. i to jest ich problem. juz za czasów ds’a myślę że nie byłoby problemu wypuscić konsolę o conajmniej 50% mocniejszą.. a mimo to i tak ds przetrwał/wygrał? N da radę i obecne 3d bez okularów znów jest rewolucją[sharp nawet wydał telefon z tą technologią..]

Dodaj komentarz