Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Nintendo stawia na sieciową rozgrywkę?

nintendo wifi3ds

Co prawda nie za bardzo wierzę w XBOX Live od Nintendo, nie mniej ostatnia wypowiedzieć prezesa Nintendo – Satoru Iwata jest bardzo obiecująca w tej kwestii.

“(…) network elements are very important in order to heighten the value of the packaged products or in order to offer unprecedented fun, which can be a topic in society.”

Satoru Iwata szczegółów żadnych nie podał, nie mniej później dodał, że „[Nintendo] would like to aggressively explore such usage”. Kto wie, być może kroi się nam trzecia największa sieć do grania online?:) I to na handheldach!

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Gregorio

  23 października, 2010 at 10:54 am

  Tak! Gra przez internet na 3Dsa będzie wyśmienita! Mam taką nadzieję :]

 2. Fryta

  23 października, 2010 at 2:43 pm

  Napewno bedzie!!!!

 3. voyaga

  23 października, 2010 at 10:33 pm

  Coś wątpie. Po tych wszystkich friendcodach i innych pierdołach wątpie w nawrócenie nintendo. Ich wcześniejsze próby zniechęciły mnie tylko do grania online na ich konsolach.

 4. hydzior

  24 października, 2010 at 1:09 pm

  Wreszcie :] . Wiecej sieci :] . Oby nie bylo tych badziewnych firendcode’ow . Niszczyly one totalnie chcec do zagrania online .

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Różności

Yes, it still prints money!

Nintendo Switch

Darmowe aktualizacje zmierzają do sportowych gier od Nintendo. W Mario Strikers są już dostępne od dwóch dni, a w Switch Sports będą za 2...

Nintendo Switch

Mamy już SMT V, mamy już datę Bayonetty 3. Z wielkich zapowiedzi zostało nam już tylko Metroid Prime 4. Wiedźma nadjedzie w październiku.