Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Crysis 3DS?

Szef Crytec, Cevat Yerli zapytany na łamach CVG o wrażenia na temat 3DS, wypowiada się z umiarkowanym optymizmem:

Myślę, że 3DS jest świetnym sprzętem. Na targach E3, pokazał mi go… wolę nie mówić o kogo chodzi, w każdym razie starszy pan z Nintendo. Demo ukazało bardzo potężne możliwości graficzne, jak również bardzo ciekawe nowe doznania dla użytkowników. Myślę, że dysponują bardzo interesującą platformą. Mają co prawda małe problemy, ale są tego świadomi i z pewnością je wyeliminują. Poziom cenowy jaki ustalili także jest bardzo ciekawy. Wygląda na to, że już zwyciężyli pokazując wszystkim co się dzieje na tej platformie. I rzeczywiście nie zdziwiłbym się, gdyby powstały jakieś high-end’owe gry biorąc pod uwagę moc sprzętową konsoli.

Czy chcielibyśmy (przenieść Crysis’a na 3DS), czy nie zależy od samej platformy. Mój pierwszy kontakt z konsolą był taki, że mieliśmy ją zobaczyć na targach E3, idąc dalej, mogło okazać się że w przyszłości przeniesiemy Cry Engine na tę platformę. Jak na razie jest to tylko pomysł – nic nie zostało postanowione. Widzę możliwości pomiędzy Nintendo 3DS i Crytek.

Cevat w bardzo skromnych, zupełnie bez aluzji słowach 😉 wyraził swoje zainteresowanie nową platformą. Czy doczekamy Crysisa 3DS? Jest światełko w tunelu, oby świeciło coraz jaśniej bez dodatkowych patch’y…

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. skizo

  15 października, 2010 at 1:31 pm

  Nie miałbym nic przeciwko 🙂 Im więcej dedykowanych silników tym lepiej dla przyszłości 3DS 🙂

 2. Gregorio

  15 października, 2010 at 4:13 pm

  Crysis w 3D? Oo pograłbym :]

 3. hydzior

  17 października, 2010 at 1:53 pm

  Z takim fillrate ,za duzo krzakow to nie bedzie ;] ,a tanie posuniecia jak akcja w miescie dla zaoszczedzenia mocy mnie nie kreca 😛 .

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też