Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Saber Rider i kosmiczni kowboje.

Saber Rider and the Star Sheriffs

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Fireharzard Studio planuje swoją pierwszą produkcję na Nintendo 3DS zatytułowaną Saber Rider and the Star Sheriffs 3DS.

Dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tej informacji oraz kilka słów na temat samej gry. Przedstawiciel firmy – Chris Straub – powiedział, że „gra będzie westernowo-kosmiczną strzelaniną, technicznie bardzo podobną do Sin and Punishment 2 na Wii, z dużą ilością dialogów oraz filmowych scenek przed i w trakcie misji”.

Dodatkowo zapowiedział, że tytuł jest skierowany dla corowych graczy, ale ilość przygotowywanych przez firmę trybów zabawy pozwoli również dobrze się bawić casualom. Czekamy na więcej.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Gregorio

    12 października, 2010 at 6:48 pm

    Chyba nikogo z użytkowników to nie zainteresowało ; D

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo 3DS

Do biblioteki zapowiedzianych gier na Nintendo DS dopisujemy kolejny tytuł Saber Rider and The Star Sheriffs. Gra bazuje na serialu anime o tym samym...