Supercard dla Nintendo 3DS w produkcji!

supercard nintendo 3ds

Jeden z najbardziej znanych producentów kart flash umożliwiających uruchamianie programów homebrew i pirackich kopii gier – Supercard, twierdzi, że zabezpieczenia, które pojawią się w nowej konsoli Nintendo 3DS nie będą tak trudne do złamania jak chcieliby przedstawiciele koncernu.

Co więcej, Roman, który co by nie mówić od lat doskonale „łamie” wszelkie zabezpieczenia konsoli przenośnych Nintendo, ma już kilka pomysłów jak obejść nowe zabezpieczenia i pracuje nad prototypem urządzenia (podobnie jak konkurencja).  Twierdzi również, że obecny flashcard jego produkcji – „Supercard DSTwo” będzie umożliwiał  uruchamianie na 3DS kopii zapasowych gier z Nintendo DS bez żadnych modyfikacji.

Oczywiście, informację tą należy traktować jako czystą przechwałkę i reklamę własnego produktu, jednak nie należy zapominać, iż osoba, która to mówi doskonale zna się na rzeczy a złamanie jednego z najpoważniejszych zabezpieczeń dla DSi, które miało zlikwidować piractwo zajęło mu … aż 1 dzień.

28 komentarzy

  1. „które miało zlikwidować piractwo zajęło mu … aż 1 dzień” – hehe dobre 🙂

    Pewnie w przypadku 3DS, sytuacja będzie podobna, być może nawet będzie tak, że jak w Japonii pojawią się pierwsze konsole, to na start w europie będzie można kupić nie tylko świeżą konsolkę ale także pierwsze programatory.

  2. A Ps3 ci spiracili?

    Tak spiracili. 3DS tak jak każdą niemal konsolę czeka prędzej czy później sparcenie, a to czy Ty będziesz korzystał z piratów, czy jak to się także nazywa „kopii zapasowych” to już sprawa indywidualna. Przecież zawsze można grać w gry oryginalne, kupione w sklepie, czyż nie? nie widzę powodu dla którego trzeba by się tym przejmować.

  3. blank2: Jeśli to miała być ironia to Ci nie wyszło… jeśli to prawda… to nie mam pojęcia po co kupiłeś PSP? Od premiery posiadam obie konsole, i fakt, że DS jest znacznie częściej w ruchu bynajmniej nie oznacza, że nie bawiłem się dobrze przy kilku świetnych tytułach na PSP…

Dodaj komentarz