Sequel Ghost Trick trafi na 3DS?

W jednym z wywiadów – Shu Takumi, dyrektor kreatywny Capcom, wyraził swój zachwyt nad możliwościami nowej konsoli Nintendo 3DS, a także wspomniał, że chętnie zobaczyłby sequel Ghost Trick: Phantom Detective w 3D. Tytuł sprzedaje się na tyle dobrze w KKW, że druga część gry wydaje się być tylko formalnością.

I did try out 3DS at E3 and I was flabbergasted to the 3D technology as a long standing fan of the idea since the days of virtual boy. I’d love to see [Ghost Trick: Phantom Detective] in 3D but… you know what you have to do for that to come true!

Brak komentarzy

  1. Wydaje mi się, że 3DS, będzie bardziej oblegane grami nastawionymi bardziej na akcję tak jak psp, a nie na przygodówki i gry logiczne tak jak ds. AA ma już 4 części na dsa co jest dużym wynikiem, tak więc powinniśmy się cieszyć z nowej serii gier, niż nowej części starszej serii. Jak znam życie to wyjdzie jeszcze jakaś część na dsa a potem to będą wychodzić w 3DSware 😛 A Ghost Trick to nowa seria gier która na pewno będzie równie dobra co AA .:)

  2. Oj, akurat AA to mógłbym łykać jedno za drugim. Tam brak zmian nie przeszkadza, jeśli tylko historia jest dobrze opowiedziana (: Poza tym trylogia Phoenixa jest z GBA, więc DS sam w sobie to dostał tak naprawdę tylko jedną część (no i bonusową sprawę z jedynki).

    Ale Ghost Tricka też jestem ciekawy, więc nie mówię nie ;>

Dodaj komentarz