Ile zapłacimy za Nintendo 3DS?

Nintendo na razie nie chce zdradzić ceny jaką przyjdzie nam zapłacić za nową konsolę, jednak na starcie na pewno zapłacimy więcej niż dotychczas.  Według analityka Michael Pachtera, prezes Nintendo of America – Reggie Fils-Aime, powiedział mu, że na dzień dzisiejszy produkcja Nintendo 3DS jest zdecydowanie droższa niż Nintendo DSi a koncern absolutnie nie zamierza dopłacać do produkcji. Trudno powiedzieć co miał na myśli mówiąc  „zdecydowanie droższa” … w każdym razie do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, więc jest spora szansa, że do tego czasu ceny podzespołów znacząco spadną. Oby.

Brak komentarzy

  1. Obstawiam, że cena nie przekroczy tysiaka i będzie w przedziale 800-900 zł co w naszych warunkach i tak jest bardzo dużo, ale jeszcze do przyjęcia. Teraz gdy jestem nakręcony po konferencji E3, to cena nie gra roli :-), ale gdy emocje opadną to pewnie zastanawiałbym się długo nad zakupem gdyby 3DS kosztował więcej niż tysiąc złotych.

  2. Ja na pewno 3DS’a nie kupie od razu po premierze. Pewnie kupię go z rok po premierze (jak cena stanie się do przyjęcia). Co do ceny po premierze to ok. 1000 zł wydaje się wiarygodną ceną, ludzie i tak kupią (może nie tyle co w Polsce, co w USA czy Japonii).

  3. takiej konsoli lepiej nie kupowac w markecie (chyba ze jest jakas mega promocja) sam pewnie kupie w okolicach premiery o ile konsola zostanie wypuszczona z kilkoma dobrymi grami + cena gier bedzie rozsadna (przy czym jestem niemal pewny ze je sprowadze z zza granicy… niech tylko nie wprowadzaja blokady regionalnej.)

Dodaj komentarz