19 lutego w Nintendo Switch Online pojawią się 4 nowe gry z NES-a oraz SNES-a

0

Od ostatniego poszerzenia zawartości Nintendo Switch Online minęły równo dwa miesiące. Trudno powiedzieć, czy to właśnie z tej okazji, ale Japończycy zapowiedzieli kolejną paczkę gier, która będzie dostępna już za tydzień, 19 lutego. Będą to po dwie pozycje ze SNES-a oraz NES-a (w nawiasie data premiery w Europie).

SNES

Pop’n TwinBee (1993) – ten kolorowy shoot’em up to szósta gra w serii TwinBee. Fabuła przedstawia się następująco: TwinBee oraz WinBee dowiadują się, że wielki Dr. Murdock postradał zmysły, więc postanawiają przywrócić go do normalności.

Smash Tennis (1994) – symulacja tenisa o prostym sterowaniu, pozostawiająca jednak wiele miejsca na umiejętności gracza. Wśród dostępnych ruchów znajdują się mocne i silne uderzenia oraz loby; gra posiada także osiem kortów.

NES

Shadow of the Ninja (1991) – side-scrollowana platformówka, w której kierujemy jednym lub dwoma wojownikami ninja, którzy postanawiają pomóc ludziom w potrzebie. Podczas rozgrywki zdobędziemy dodatkowe bronie oraz power-upy, dzięki którym obalimy złego imperatora i zniszczymy jego nikczemne królestwo – samemu lub z drugim graczem.

Eliminator Boat Duel (1993) – gra wyścigowa z motorówkami, przywodąca na myśl klasyczne Micro Machines. Za zdobywane w wyścigach pieniądze naprawimy oraz ulepszymi nasze łódki, by nie pozostać z tyłu za rywalami.

Po aktualizacji usługa będzie mieć łącznie 78 gier: 52 z NES-a oraz 26 ze SNES-a. Nie da się jednak ukryć, że chcielibyśmy zobaczyć wreszcie tytuły z kolejnej konsoli Nintendo. Co wolelibyście jako pierwsze: pozycje z Game Boya czy Nintendo 64? Dajcie znać w komentarzach!

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!