14 minut rozgrywki z Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster

3

Atlus długo kazał czekać fanom na następne informacje o grach zmierzających na Nintendo Switch. W poniedziałek odbył się pierwszy Nintendo Direct Mini: Partner Showcase i największą niespodzianką obok Shin Megami Tensei V, było ujawnienie remejku trzeciej części cyklu. Shin Megami Tensei III: Nocturne pierwotnie zostało wydane na PlayStation 2 w 2003 roku, a pod koniec października Remaster HD zadebiutuje w Japonii. Niestety anglojęzyczni gracze będą musieli poczekać na zrozumiałą wersję do przyszłego roku.

W trzeciej części SMT gracz wciela się w młodego chłopca, który wraz z dwoma kolegami z klasy – Chiaki Hayasakim i Isamu Nittą, odwiedza chorego nauczyciela Yuko Takao i wpadają w środek apokalipsy. Gracz musi przetrwać w Świecie Wirów (Vortex World), dzięki nowym mocom i możliwościom, które otrzymał dzięki Magatamie uzyskanej od Lucyfera. Dzięki tym mocom gracz ma możliwość dostosowania się do Powodu(Reason), który decyduje o tym, jaki będzie świat.

Poniżej możecie sprawdzić kilkunastominutowy zapis rozgrywki, który został zaprezentowany podczas ostatniego live streamu.

PODZIEL SIĘ
OsiemSiedem

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

3 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!