1 kwietnia zatopimy się w mrocznym świecie A Long Way Down

0

To nie jest żart! 1 kwietnia na Nintedno Switch trafi A Long Way Down. Jest to osadzona w mrocznym świecie karciana gra typu rougelite z elementami RPG, stworzona przez Seenapsis Studio i wydana przez Forever Entertainment S.A.

Zbierz drużynę i użyj swoich kart, aby przetrwać, walczyć i torować sobie drogę przez mroczny labirynt pełen przerażających potworów, zaaranżowany przez złego geniusza. Twoje wybory doprowadzą Cię do ostatecznego osądu.
A Long Way Down to połączenie RPG z grą polegającą na budowaniu talii. Wciel się w Sama i spróbuj uciec z labiryntu, w którym panuje podstępny i genialny władca. Niech Twoje wspomnienia i Twoje wybory Cię prowadzą… tylko nie poddaj się ciemności.

Kluczowe elementy:

  • Stwórz własną talię – Karty, które wybierzesz, określą sposób eksploracji lochu i obrony przed okropnościami, które zawiera.
  • Przedzieraj się przez bezlitosny labirynt pełny potworów – Gdy wejdziesz w głąb lochu, czekają na ciebie wielkie wyzwania. Użyj swoich kart i sprytu, dostosuj swój styl gry i pokonaj wszystkich wrogów.
  • Zbierz drużynę – W ciemności spotkasz wielu innych poszukiwaczy przygód – zjednasz sobie sojuszników czy zdobędziesz wrogów?
  • Ulepszaj swoje przedmioty i wyposażenie – Zbieraj nagrody i używaj ich do rozwijania swojej mocy, by stawić czoła temu, co kryje się w głębinach.
  • Zmierz się ze złym władcą – Każdy dokonany wybór wpłynie na ostateczną bitwę – czy uda ci się pokonać wrogi mózg operacji w jego kryjówce?

W eShopie można już złożyć preorder na grę, który został wyceniony na 59,99 zł.


PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!