61 gier potwierdzonych dla Nintendo Switch na materiale video

4

Redakcja serwisu IGN.com postanowiła zmontować 3 minutowy materiał, na którym zostały pokazane fragmenty 61 gier, które już zostały oficjalnie potwierdzone na platformę Nintendo Switch. Oczywiście, w zestawie znajdują się zarówno tytuły AAA jak i niszowe indyki. Wygląda na to, że Ninny faktycznie postanowiło otworzyć się bardziej na świat i ilość nowych produkcji będzie rosła z dnia na dzień.

 

PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

4 komentarze

 1. Spawara (17 komentarzy) w dniu:

  Szkoda, że niektóre z tych tytułów pewnie nie opuszczą Japonii. Pograłbym chętnie w Nobunaga’s Ambition poza domem ale coś czuję, że wersje PC i PS4 nie sprzedawały się u nas na tyle dobrze żeby Koei rozważało wydanie na Switcha.

 2. TS (173 komentarzy) w dniu:

  Na zasadzie „sekunda myślenia na tytuł” naliczyłem 24 gry które być może chciałbym mieć. Pomijam wszelkie inne warunki typu ‚nie wyjdzie w EU’, ‚zjadą w recenzji’ czy ‚gra na 10h’.

 3. hellsplat
  hellsplat (20 komentarzy) w dniu:

  Kupno Switcha pewne w 100%. Pytanie tylko kiedy. Podejrzewam, że i tak trzeba będzie poczekać na obniżkę ceny w okolicach zimy/świąt 2017

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!