Xenoblade Chronicles 2 dostanie łatkę, która naprawi problemy z mapą

4

[Update]

Łatka jest już możliwa do pobrania.


Jeśli gracie w Xenoblade Chronicles 2, bardzo prawdopodobnym jest, iż zauważyliście, że mapa w grze mogłaby działać nieco lepiej. Spostrzegli to również deweloperzy tytułu, którzy 22 grudnia wydadzą stosowną łatkę. Sprawi ona, że:

 • Po wciśnięciu przycisku „X” zostaniemy przeniesieni do mapy obszaru, w którym się aktualnie znajdujemy, a nie do ogólnego menu mapy.
 • Po wciśnięciu lewej gałki zobaczymy dokładny zoom mapy, który pozwoli lepiej zorientować nam się w terenie.
 • Minigierka Tiger! Tiger! dostanie łatwiejszy tryb „zabawy” (jeśli można to nazwać zabawą).

Monolith Soft wspomniał także, że jeśli będziemy chcieli przejść grę ponownie (możliwość zabawy w New Game+ dostanie każdy nabywca gry, nie tylko ci, którzy kupią przepustkę sezonową), dostaniemy możliwość przyłączenia kolejnych Blade’ów do naszej drużyny, wysłania na misje najrzadszych Blade’ów, takich jak Pyra czy Dromarch, a także odblokowania Speciala czwartego poziomu dla pewnego Blade’a. Brzmi to nieco enigmatycznie, ale zapewne stanie się jaśniejsze, gdy skończymy grę.

Nabywcy wycenionego na 120 złotych Expansion Passa dostaną z kolei następujące przedmioty:

 • Driver Essentials Set: 10 x Rare Core Crystal, 1 x Legendary Core Crystal, 3 x Overdrive Protocol.
 • Ulepszenia dla Poppi: 30 000 ether.
 • Ulubione rzeczy Pyry: 5 x Jenerossi Tea.
 • Ulubione rzeczy Nii: 5 x Ardainian Bear Carving.

Nintendo zapowiedziało również, że prowadzone są prace nad dalszym poprawieniem mapy oraz polepszeniem rozdzielczości w trybie przenośnym.

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

 1. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Gra kupiona, pod koniec miesiąca będzie u mnie ale chyba wstrzymam się z ogrywaniem do momentu wypuszczenia łatki naprawiajej problem z rozdzielczością w trybie przenośnym. Ciekawe czy zajmą się tym problemem…

 2. kosmaty (8 komentarzy) w dniu:

  @DARKLYC
  Polecam grać od razu ;) Ja też miałem obawy co do grafiki w trybie przenośnym, ale da się grać. XC2 faktycznie wygląda dużo gorzej w handheldzie, ale na szczęście rozgrywka niewiele na tym traci.

 3. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Kosmaty niby tak ale mam wrażenie że jak tylko ukończenie pozycję to wyjdzie patch który wszysto poprawia XD Tak miałem np z FFXV. Kupiłem na premierę, przeszedłem w kilka dni a porem wyszła poprawka grafiki, masa nowego contentu i nawet kilka wycientuch scen. Ogólnie czułem się trochę tak jak gdybym zagrał w niepełny produkt na dodatek płacąc bardzo pełna cene.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!