[Wideo] Rzućcie okiem na oficjalny muzyczny trailer z żywymi aktorami do Super Mario Odyssey

4

Śpiewany utwór w grze z Marianem? Tego jeszcze nie było, ale zmieni się to wraz z mającym premierę za nieco ponad dwa tygodnie Super Mario Odyssey.

Nowa gra z wąsaczem doczekała się nawet świetnego, stylizowanego na musical zwiastuna z żywymi aktorami. Nie zabrakło w niej oczywiście chwytliwego motywu przewodniego, „Jump Up, Super Star!”. Oglądajcie:

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

 1. mobor
  mobor (274 komentarzy) w dniu:

  A ja nie. Bez shigeru to już nie to samo…i kurde to widać
  Kupić kupię ale to trochę tak jakbym kupował Adidasy od chińczyka – niby z tej samej fabryki ale jednak drugi sort

 2. Goral
  Goral (142 komentarzy) w dniu:

  Shigeru Miyamoto już od dawna pozwala nowej krwi developerów robić rzeczy, którymi są dzisiaj nowe Zeldy czy Mario. To się musiało kiedyś stać, te gry się zmieniają w pewien sposób tak samo jak zmienia się świat i świat gier video. Był on przy tym projekcie jak przy każdym na swój sposób. Zawsze jest proszony o wyrażenie opinii, czy mu się podoba coś czy nie to jest ważny. A co do gry będzie ona wielka, a ten trailer w jazzowym stylu jest mistrzowski, pasuje do tego Mario. Mi podoba się ta dzika zmiana od Mushroom Kingdoms a zmiay rzadko lubię. Myślę, że produkcja dostanie wysokie noty. Dla mnie klasa.

 3. LLams
  LLams (46 komentarzy) w dniu:

  @MOBOR po kilkunastu minutach gameplayu trudno powiedzieć, że to widać. Z BotW było podobnie. Ludzie obejrzeli kilka fragmentów i mówili, że Nintendo pokazało już wszystko. A tu gra okazała się przeogromna i inna, ale czy to już nie to samo? Dla mojej żony nie. Bo za mało zagadek, świątyń czyli tego co lubiła w Zeldzie najbardziej, dla mnie, cóż i tak zawsze ja eksplorowałem Hyrule, jak spała, więc… :P

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!