[Video] Rime w akcji! Zobaczcie pierwsze minuty rozgrywki

6

Rime to jedna z największych niewiadomych 2017 roku. Zapowiedziana 4 lata temu jako tytuł ekskluzywny na PlayStation 4 produkcja jakiś czas temu zniknęła z growego radaru i powróciła jako multiplatforma zmierzająca m.in. na Nintendo Switch.

Redakcja serwisu IGN miała okazję przetestować grę w akcji i opublikowała pierwsze 27 minut rozgrywki – tyle wystarczyło, by użytkownicy portalu dopatrzyli się wszelakich podobieństw do takich tytułów jak ICO, The Last Guardian, Journey czy nawet The Legend of Zelda.

Intrygujący projekt studia Tequila Works ma trafić do sprzedaży w maju tego roku. Jak wam się podoba?

PODZIEL SIĘ
hallkyon

6 komentarzy

 1. Milosz24
  Milosz24 (17 komentarzy) w dniu:

  Switchowy last guardian :)
  Niestety boję się o 3ds’a bo jak takie gry będą wychodzić na nową konsolę, 3ds długo nie pożyje. Z chęcią zobaczył bym coś w stylu cirlce pad pro, ale podnoszące wydajność konsoli [ takie breath of the wild w wersji „pocket edition” :) ]
  Może przynajmniej wygaszenie tylko old’ów?

 2. bandi (314 komentarzy) w dniu:

  @MILOSZ wiesz 3DS to 3DS. Masz Vite, iPADy. Switch fakt bliski następca 3DS ale przede wszystkim Nintendo obstawia ze to przenosna stacjonarka. Wiem pewnie to asekuracja w razie niepowodzenia i pewnie Switch zastapi i Wii i 3DSa ale Iwata kiedys wspominal o 3 filarze wiec mozliwe ze beda 3 konsole od N wychodzily w przyszlosci czyli Switch, 3Ds i Wii

 3. Milosz24
  Milosz24 (17 komentarzy) w dniu:

  Zobaczymy 13, ale myślę, że jest zbyt wielu użytkowników 3ds’a, żeby tak po prostu zakończyć robienie gier. Mogli by oferować coś w stylu „Ty oddajesz konsolę, my dajemy Ci nową za 50%”

 4. emczer
  emczer (284 komentarzy) w dniu:

  Chłopaki – Wii nie ma już i nie będzie. Ta linia została pogrzebana razem z WiiU, odcięli się i to oficjalnie. Co do reszty informacji @Bandi – trzeci filar to rynek komórkowy i/lub Nintendowe QoL. Tak, że bez takich wymysłów, jak wyżej, tylko proszę czytać ze zrozumieniem nasze artykuły i felietony.

 5. rez007
  rez007 (42 komentarzy) w dniu:

  Powiem szczerze za ta produkcja jak i Zelda tak bardzo przypominają mi twórczość Miazakiego i studia Ghibli , że skusił bym sie na tego switcha teraz z miejsca.
  Dosłownie magia wylewa się z ekranu :

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!