[Video] Obejrzyjcie specjalny trailer przygotowany z okazji 25 urodzin Kirby’ego

2

Kirby ma już 25 lat? Nie do wiary, ale to prawda. Pierwsza odsłona przygód różowego kulka, Kirby’s Dream Land, zadebiutowała na Game Boyu w 1992 roku (w kwietniu w Japonii, w sierpniu w Europie i USA). Od tego momentu dostaliśmy ponad trzydzieści pozycji ze słodkim bohaterem, wśród których były nie tylko platformówki, ale także pinballe (Kirby’s Pinball Land ), gry logiczne (Kirby’s Star Stacker ), a nawet wyścigówki (Kirby Air Ride ).

Z okazji ćwierćwiecza Kirby’ego, europejski oddział Nintendo przygotował kilkuminutowe video podsumowujące historię serii. Kilka-kilkanaście sekund dostała niemal każda odsłona cyklu. Rzućcie okiem, przyjemna rzecz:

Kolejna gra z Kirbym, o nieznanym jeszcze tytule, trafi na Switcha w następnym roku.

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

 1. blackwaterpark

  No to jest moc!
  Z okazji jubileuszu ”N” wydaje… TRAILER! Koń by się uśmiał.
  Mogli ograniczyć jego dystrybucję do sieci kodowanych telewizji kablowych – byłoby to bardzo zgrabne i logiczne posunięcie.

 2. Antari
  Antari (381 komentarzy) w dniu:

  To i tak mega szał. Okrągłe 30 lecie Metroida obchodzą (godnie) dopiero w tym roku czyli rok po terminie. Kirby dostanie też nową pozycję pod koniec roku. Nie ma co siać paniki. Kulek dostał naprawdę solidne produkcje na 3DS, jest też nowa w produkcji na Switcha.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!