Usprawniona wersja Apollo Justice: Ace Attorney trafi na 3DSa w listopadzie

8

Plotka o 3DSowej wersji Apollo Justice: Ace Attorney wypłynęła w czerwcu, gdy wpis na temat gry znalazł się w bazie danych koreańskiej agencji ratingowej. Teraz Capcom oficjalnie potwierdza te pogłoski.

Usprawniona wersja Apollo Justice: Ace Attorney pojawi się w 3DSowym eShopie w listopadzie w cenie 19,99 dolarów. Remaster będzie charakteryzować się lepszą oprawą graficzną, świeżym podejściem do rozpraw i dochodzeń, możliwością szybkiego przewijania tekstu oraz wyborem pomiędzy japońską i angielską wersją gry (w zależności od wersji, niektóre z teł będą się różnić – możecie to zauważyć na jednym ze screenów)

Spostrzeżenie: wraz z listopadową premierą gry, w eShopie znajdować się będą wszystkie główne odsłony serii Ace Attorney.

Garść screenshotów:

 

PODZIEL SIĘ
Elan

8 komentarzy

 1. Fjuczers (233 komentarzy) w dniu:

  świeżym podejściem do rozpraw i dochodzeń

  że co? rzucilem okiem na zrodlo i nic o zmianach w gameplayu/fabule nie widze O.o

 2. Elan
  Elanczewski (665 komentarzy) w dniu:

  Chodziło o ten fragment: „fresh take on the series’ trademark courtroom battles and investigations.”.

  Chociaż jak tak teraz się zastanawiam, to mogło chodzić o to, że rozprawy i dochodzenia w Apollo Justice różniły się od tych w poprzednich częściach serii.

 3. DarklyC
  DarklyC (49 komentarzy) w dniu:

  Nie grałem w żadną część tej gry a chciałbym zaznajomić się z serią przed przystąpieniem do ogrywania „Professor Layton VS Phoenix Wright Ace Attorney”. Serii o profesorku jestem fanem. W co powinienem zagrać na 3ds’ie żeby chociaż mniej więcej orientować się w temacie?

 4. Elan
  Elanczewski (665 komentarzy) w dniu:

  @Zoe – prawie na pewno to ogłoszenie dotyczy też Europy (poprzednie Ace Attorneye trafiały do europejskiego eShopu w tym samym dniu, co do amerykańskiego. Prócz Trilogy, ale to były dwa dni opóźnienia), ale 100% pewności nie ma.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!