Travis Strikes Again: No More Heroes – nowe informacje i grafiki koncepcyjne

0

Travis Strikes Again: No More Heroes było mocnym uderzeniem na koniec Nindies Showcase Summer 2017 – co prawda od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że Suda51 przygotuje na Switcha kolejną grę z Travisem Touchdownem w roli głównej,  ale mało kto spodziewał się, że jej pierwszy trailer zobaczymy na pokazie gier niezależnych.

Dziś na PAX West poznaliśmy więcej detali na temat nowej gry Goichiego Sudy. Jeśli obawialiście się, że Travis Strikes Again może nie być pełnoprawną odsłoną serii, fraza „wrzaskliwa gra akcji 3D, w której Travis Touchdown dzierży swoją Świetlną Katanę, by masakrować wrogów na swej drodze” powinna rozwiać wasze wątpliwości. Dyrektorem gry będzie Goichi „Suda51” Suda, który zasiądzie w tej roli po raz pierwszy od 10 lat. Miejscem akcji będzie wieś na południu USA, a wydarzenia rozegrają się siedem lat po wydarzeniach z pierwszego No More Heroes. Badman będzie próbował zabić Travisa w ramach zemsty za morderstwo jego córki, Badgirl, jednak oboje zostaną wciągnęli do gry konsolowej „Death Drive MK-II” stworzonej przez Doctora Juvenile’a. Jeśli uda im się zebrać i przejść sześć minigier składających się na grę, ich życzenia zostaną spełnione.

Przy okazji Suda51 ujawnił, że kolejną po Hotline Miami grą niezależną, z którą wejdzie w kolaborację w czasie prac nad Travis Strikes Again, będzie Shovel Knight. A informację tę przekazał w ten sposób:

Udostępniono także sporo nowych grafik koncepcyjnych, które możecie obejrzeć poniżej (kliknijcie wybrany obrazek, by go powiększyć i przejść do pokazu slajdów):

 

 

PODZIEL SIĘ
Elan

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!