[Aktualizacja] The Legend of Zelda Encyclopedia to kolejny tom o serii przygód Linka

1

#Aktualizacja

Książkę można już zamówić na brytyjskim i niemieckim Amazonie. Cena to odpowiednio 29,85 funtów (około 146 złotych) oraz 36,22 euro (około 156 złotych).


Jeśli jesteście fanami Zeldy i artbooków, być może macie w swojej kolekcji jeden z dwóch tomów wydanych do tej pory w ramach serii Goddess Collection: Hyrule Historia bądź Art & Artifacts. 

Jeśli tak, to zapewne ucieszy was fakt, że 24 kwietnia 2018 roku w sprzedaży pojawi się angielskie tłumaczenie ostatniej część trylogii, The Legend of Zelda Encyclopedia. Księga będzie mieć 336 stron i znajdą się w niej obrazki i informacje na temat bohaterów, przeciwników, przedmiotów czy lore. Tom obejmie wszystkie części serii prócz Breath of the Wild – w Japonii Encyclopedia ukazała się 1 marca tego roku, czyli jeszcze przed premierą najnowszych przygód Linka.

Cena sugerowana to 39,99 dolarów, ale tomiszcze nie jest jeszcze możliwe do zapreorderowania w europejskich sklepach.

PODZIEL SIĘ
Elan

1 komentarz

  1. Mlodziany

    kurde ja jako zapalony fan nie mam nawet ‚Hyrule Historia’..kurde na aukcjach 160-170 ale kupie bo czytalem skany i wydaje mi sie ze to klasa trzymac taka ksiazke czy tez ta trulogie na pólce w widocznym miejscu.a uwielbiam gierki i ksiazki,artbooki na ich posdstawie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!