Od teraz Atlus będzie sam publikował swoje gry w Europie

8

Nieco ponad rok temu Atlus porozumiał się z SEGĄ i Deep Silver, dzięki czemu sytuacja z grami japońskiego studia na naszym kontynencie poprawiła się – dostaliśmy chociażby pudełkowe wersje takich tytułów jak Shin Megami Tensei IV: Apocalypse czy 7th Dragon III Code: VFD.

Dziś Atlus ogłosił, że od teraz sam będzie zajmować się wydawaniem swoich gier w Europie. Studio będzie operować z europejskiego oddziału SEGI, który znajduje się w Londynie.

Co to zmieni dla nas, graczy? Firma zapowiada, że ruch ten pozwoli na lepsze zaspokojenie potrzeb fanów, na przykład poprzez wydawanie specjalnych edycji limitowanych, które do tej pory nie były oferowane w Europie.

Oto co miał do powiedzenia na ten temat starszy kierownik Public Relations Jacob Nahin z amerykańskiego oddziału Atlusa:

To dobry przykład rozwoju, który notujemy jako przedsiębiorstwo. Publikowanie gier w Europie jest dla nas kolejny krokiem. Dla graczy oznacza to, że będą mogli zakupić premierowe i limitowane edycje naszych gier. Z perspektywy biznesowej jest to ruch ku próbie lepszego spełnienia potrzeb klientów na wszystkich rynkach, na których operujemy.

Mówiąc krótko: będzie lepiej, niż było.

PODZIEL SIĘ
Elan

8 komentarzy

  1. Pchan (98 komentarzy) w dniu:

    I to jest bardzo dobra wiadomość, wreszcie nie będzie trzeba się zastanawiać czy jakaś gra Atlusa w ogóle do nas trafi.
    Ciekawi mnie tylko jak w tym wypadku będzie z dostępnością gier od Atlusa u nas, czy nadal w większości, będzie trzeba kombinować z dostaniem interesującego tytułu, czy też coś się w końcu zmieni u naszych dystrybutorów…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!