Tablet, TV czy konsola przenośna. Dlaczego kupujemy Switcha?

2

Wg przeprowadzonej analizy social-media, „łeb w łeb” – można by rzec, gracze kupujący konsolę będą z niej korzystali w wersji stacjonarnej TV – 39% oraz przenośnej 38%. 24% z ankietowanych zainteresowanych jest głównie trybem tabletop.

Nie ukrywam, że sam osobiście kupuję Nintendo Switch jako zamiennik dla Nintendo 3DS, który obecnie służy mi przede wszystkim do kanapowego grania.

Ciekawe jest też zestawienie oczekiwanych gier. Pierwsze pozycje na pewno nie mogą dziwić ale im dalej robi się ciekawiej :)

Pełny raport w linku poniżej.

PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

2 komentarze

  1. hater (292 komentarzy) w dniu:

    Kurczę o co chodzi… Dla mnie tabletop to praktycznie handheld, tylko go nie trzymam w rękach…
    Poza tym te ankiety to z tego co rozumiem nie ankiety, ale sama popularność poruszanych zagadnień w mediach społecznościowych. Ludzie o takim np. 1-2 switch wyrażają się raczej mało pozytywnie zarzucając brak obecności gry w bundle’u. Robią to przy tym dosyć często, ale ja bym tego z hypem nie łączył.

  2. adus1991 (147 komentarzy) w dniu:

    Jako zwykły handheld pewnie nie będę go używał ale już żeby pograć z bracholami w Mario Karta lub Splatoona na stole to czemu nie?

    Switcha biorę ze względu na Zeldę. W MK na WiiU też nie zagrałem więc z chęcią zagram (fajnieby było jakby można wszystko samemu odblokować jak np. w Double Dashu) na Przełączniku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!