Szybkie podsumowanie Xenoblade Chronicles 2 Nintendo Direct

6

Direct dostarczył prezentację bohaterów gry oraz zostały pokazane nowinki, które zaimplementowano w grze. Z ważniejszych informacji, tytuł na starcie otrzyma DLC z paczką japońskich głosów. Rozszerzenie te ma być darmowe. Xenoblade Chronicles 2 otrzyma także szereg płatnych dodatków, które będzie można wykupić zbiorczo za pośrednictwem Expansions Pass. DLC mają dostarczać nowych przedmiotów, przeciwników (tryb challenge), zadań oraz rozszerzać fabułę. Będą się one pojawiały od premiery gry, aż do jesieni przyszłego roku. Za całość przyjdzie nam zapłacić 120PLN/29,99€/£26,99. Za poszczególne rozszerzenia, ceny nie zostały jeszcze ujawnione.

Xenoblade Chronicles 2 Nintendo Direct

Xenoblade Chronicles 2 otrzyma także wersję kolekcjonerską w której znajdziemy:

 • Steelbook,
 • soundtrack,
 • 200-stronicowy artbook,
 • zwykłe pudełko z grą,
 • specjalne pudełko na wyżej wymienione gadżety.

Zestawy kolekcjonerskie z Europy i Ameryki Północnej, oprócz grafik na opakowaniach, nie będą się różniły zawartością. Xenoblade Chronicles 2 Nintendo Direct 

Edycja europejska

Edycja amerykańska

Pierwszego grudnia pojawi się także dedykowany pad z motywami z gry.  Xenoblade Chronicles 2 Nintendo Direct 

Xenoblade Chronicles 2 Nintendo Direct

Do The Legend of Zelda: Breath of the Wild pojawi się nowe zadanie, które pozwoli zdobyć ubranie Rexa, głównego bohatera drugiej części Xenoblade Chronicles. Quest będzie dostępny od 9 listopada.

Xenoblade Chronicles 2 Nintendo Direct

Grę można już kupić w eShopie. Za zwykłą wersję trzeba zapłacić 249,80 złotych, a za edycję z Expansions Pass – 369,80 złotych. Jeżeli zdecydujemy się na wersję cyfrową, to musimy przygotować około 13978,57 MB miejsca na pamięci konsoli.

Xenoblade Chronicles 2 zadebiutuje 1 grudnia 2017 roku.

# Xenoblade Chronicles 2 Nintendo Direct

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

6 komentarzy

 1. Ri
  Ri (120 komentarzy) w dniu:

  Kurcze – Przespałem limitkę :/
  Idzie to jeszcze gdzieś dostać, czy po prostu czekać aż się pojawią po premierze?

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!