Szef Monolith Soft chciałby zobaczyć switchowy port Xenoblade Chronicles X

3

Dziś premierę ma Xenoblade Chronicles 2, więc w sieci pojawia się sporo informacji o nowej grze Monolith Soft, jak i tych dotyczących całej serii.

W wywiadzie dla 4Gamer.net Tetsuya Takahashi, szef studia Monolith Soft, przyznał, że chciałby zobaczyć na Switchu port Xenoblade Chronicles X, wydanego na Wii U w 2015 roku.

4Gamer.net: Czy jest szansa, że będziemy mieli możliwość zagrać w Xenoblade Chronicles X na innej platformie, tak jak stało się to z Xenoblade Chronicles 1, które zostało wydane na Wii, a potem New 3DS-a?

Tetsuya Takahashi: Czasami mam ochotę zagrać w Xenoblade Chronicles X i myślę, że byłoby miło zrobić to na Switchu. To coś, o czym będę myślał podczas dyskusji z Nintendo na temat potrzeb użytkowników i przyszłych planów.

PODZIEL SIĘ
Elan

3 komentarze

 1. NobbyNobbs (61 komentarzy) w dniu:

  Mój chomik. Nie żeby miał coś przeciwko, ale po prostu poza spaniem, jedzeniem i zabawą mało co go interesuje, zwłaszcza gry.

 2. bandi (316 komentarzy) w dniu:

  Xenoblade Chronicles X zamierzam kiedyś ograć na Wii U… chyba, że przeportują na Switcha podnosząc grafę np do 1080p. Chciałbym choć nie wiem kiedy znajdę czas ;)

 3. Ri
  Ri (120 komentarzy) w dniu:

  O MY GOD YESSS!
  Xeno X było tak dobre że jakoś miesiąc temu naszła mnie myśl jak była to dobra gra i nim się zorientowałem trzymałem pada w ręku, licznik podskoczył do ponad 300h, a procenty na Mirze do 100 – Z przyjemnością powtórzyłbym to na Switchu :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!