Super Mario Run przebiło barierę 40 milionów pobrań

1

Inwestorzy nie uwierzyli w powodzenie Super Mario Run i być może na dłuższą metę okaże się, że gra nie zarabia tak, jak aplikacje oparte na modelu free-to-play, ale Nintendo ogłosiło właśnie liczbę pobrań gry i…

Wynosi ona imponujące 40 milionów. Wszystko to osiągnięte zostało w zaledwie cztery dni. Nowy Marian jest najchętniej pobieraną aplikacją na urządzeniach z systemem iOS w 140 krajach (na 150, w których zadebiutował), a w 100 znajduje się w czołowej dziesiątce najlepiej zarabiających. Nie wiadomo jednak, ile dokładnie osób zapłaciło za odblokowanie pełnej zawartości tytułu.

PODZIEL SIĘ
Elan

1 komentarz

  1. Kojin
    Kojin (315 komentarzy) w dniu:

    Niestety w grupie tych 40 mln jest cała masa bezmyślnych idiotów. Aktualnie gra na App Store ma ocenę 2/5 gwiazdek co samo w sobie może nie było by jeszcze wyjątkowo dziwne gdyby nie recenzje/opinie użytkowników którzy na potęgę „minusują” grę za to że… jest płatna. Jeszcze bym zrozumiał rozczarowanie gdyby ktoś mówił ze bedzie to F2P ale Ninny iuż od pierwszych zapowiedzi głośno mówiło że celuje w tzw segment premium czyli gier pełnopłatnych.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!