Splatoon 2: stare amiibo zadziałają z grą

4

Z okazji premiery drugiej części Splatoon Nintendo przygotowało kilka nowych Amiibo. Nie oznacza to, że w sequelu nie przydadzą wam się również te, które są już dostępne na rynku i być może macie je w swojej kolekcji.

Jak podaje oficjalny twitter serii (tłumaczenie informacji dzięki użytkownikowi tego portalu o nicku PushDustin), po przytknięciu do konsoli każdego z nich otrzymamy zestaw gratów – nakrycie głowy, koszulkę i buty – dzięki któremu będziemy wyróżniać się na polu bitwy.

W pierwszej części gry amiibo Squida, Inkling Boya i Inkling Girl odblokowywały zestaw wyzwań, zaś figurki Callie i Marie pozwalały obejrzeć muzyczne występy sióstr.

Premiera Splatoon 2 na rynku europejskim nastąpi 21 lipca.

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

 1. Ri
  Ri (120 komentarzy) w dniu:

  Ciekawi mnie czy wariacje kolorystyczne figurek coś zmieniają – Mam 3 alternatywne koloryzacje dalej w pudełkach i jestem ciekaw czy się nimi nie przejmować, czy jednak powinienem je otworzyć lub rozejrzeć się za otwartymi używkami.

 2. Ri
  Ri (120 komentarzy) w dniu:

  Chodzi mi raczej o to że przy premierze Amiibo sióstr wydali 3 stare Amiibo które nie różniły się niczym prócz koloru – Z tego co słyszałem działały identycznie jak oryginalne, więc nie wyciągałem ich z pudełek i ciekawi mnie czy będzie tak samo, czy może np. pomarańczowy Squid będzie dawał inne graty niż oryginalny zielony.

 3. bandi (315 komentarzy) w dniu:

  Myślę, że nawet te kolorystyczne są unikalne i rozpoznawane jako inna partia Amiibo wiec pewnie dadza jakis content no chyba ze samo N wrzuci je do jednego worka w grze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!