[Rozkład jazdy Switch/3DS] Kwiecień 2018

6

Przed nami kolejny miesiąc i kolejne premiery na konsole Nintendo. Poniższy spis jest subiektywny i nie zawiera wszystkich premier, które odbędą się w tym miesiącu. Jeśli brakuje jakiś ważnych tytułów dajcie znać w komentarzach to uzupełnimy.

Nintendo Switch

Penny-Punching Princess

Data premiery: 3 kwietnia

Urban Trial Playground

Data premiery: 5 kwietnia

Urban Trial Playground to zręcznościowa gra motoryzacyjna stworzona przez polskie studio Tate Multimedia. Nasz bohater wskakuje na motor i jego zadaniem jest przejechanie trasę z punktu A do punktu B omijając najróżniejsze przeszkody. Gry z serii Urban Trial trafiły już na wszystkie platformy a łączna sprzedaż wyniosła już ponad miliona egzemplarzy.

The Bunker

Data premiery: 9 kwietnia

The Bunker nawiązuje do popularnych w latach 90. gier FMV, które składały się z uprzednio nagranych scenek filmowych. W grach FMV rozgrywka sprowadzała się wyłącznie do podejmowania decyzji w newralgicznych momentach. Nie inaczej jest w The Bunker, jednak w odróżnieniu od gier z tamtej epoki tym razem otoczenie jest zdecydowanie bardziej interaktywne.

Streets of Red – Devil’s Dare Deluxe

Data premiery: 9 kwietnia

Neo Atlas 1496

Data premiery: 19 kwietnia

Neo Atlas 1469 to remake drugiej części Neo Atlas, która pierwotnie ukazała się na pierwszej stacjonarnej konsoli Sony w 1999 roku wyłącznie w Japonii. Akcja gry rozgrywa się w XV wieku, a naszym zadaniem jest zarządzanie kompanią handlową po tym, jak straciła ona jednego z admirałów – Antonio Gomeza – zaatakowanego podczas morskiej podróży przez piratów.

 

South Park: The Fractured But Whole

Data premiery: 24 kwietnia

South Park: The Fractured But Whole to gra RPG wyprodukowana i wydana przez Ubisoft. Gra jest kontynuacją bardzo udanego South Park: Kijek Prawdy. Rozgrywka nie uległa znaczącym zmianom względem pierwowzoru, lecz formuła została wzbogacona o nowe elementy i atrakcje. Starcia nadal odbywają się w systemie turowym, tym razem jednak nasi bohaterowie mogą przemieszczać się po planszy bitewnej oraz korzystać ze znajdujących się na nich elementów otoczenia.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy

Data premiery: 26 kwietnia

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy to składanka zawierająca trzy części serii Naruto: Ultimate Ninja Storm wyprodukowana przez studio CyberConnect2. Remaster został doceniony zarówno przez wiernych fanów  serii jak i przez nowych graczy.

Gal Gun 2

Data premiery: 24 kwietnia

Gal Gun 2 to strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby w klimatach szkolnej słodyczy gdzie strzelamy … feromonami.  Wyłącznie dla fanów gatunku. Wbrew tytułowi jest to już trzecia odsłona serii.

Shantae: Half-Genie Hero Ultimate Edition

Data premiery: 27 kwietnia

PODZIEL SIĘ
Redakcja

my3DS.pl to Twoje codzienne źródło informacji o konsolach Nintendo – przenośnej Nintendo 3DS i stacjonarnej WiiU. Nasza redakcja każdego dnia przegląda ponad 20 serwisów z całego świata w poszukiwaniu informacji i agreguje je w kompletne kompendium wiedzy.

6 komentarzy

 1. LLams
  LLams (46 komentarzy) w dniu:

  Zgadzam się w pełni z Antarim. U mnie czasu niezbyt wiele gry się kończ. W Indies to można wyrywkowo zagrać ze sześć. W Japonii być może, w Ameryce pewnie też, jednak z całym szacunkiem Europa trochę na co innego czeka. Jak dla mnie jednak słaby miesiąc oznacza dogranie pozycji.

 2. Kosturr
  Kosturr (10 komentarzy) w dniu:

  No dla mnie chyba nic nie ma… South Park to świetna gra, ale ograłem już na PS4, Gal Gun 2 za tą cenę to przesada, poza tym 1 czeka jeszcze na ogranie, to Shantae może być ok, jeszcze nie grałem, ale cena moim zdaniem zaporowa… Generalnie w pierwszym półroczu Switch mocno w odwrocie, mało ciekawych tytułów… Lekki zawód.

 3. PIXEL
  PIXEL (3 komentarzy) w dniu:

  W tym miesiącu według mnie niczego aż tak bardzo ciekawego nie ma, chociaż the bunker akurat może być ciekawe.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!