W Rocket League na Switchu pojeździmy Marianowym i Samusowym samochodem

5

Rocket League to jeden z najpopularniejszych tytułów niezależnych ostatnich lat, w który zaopatrzyło się kilkanaście milionów graczy (a grało kilkadziesiąt, gdyż gra była swego czasu oferowana subskrybentom PS Plusa).

Jeszcze w tym roku Rocket League trafi na Switcha i gra, podobnie jak choćby Skyrim, otrzyma zawartość inspirowaną znanymi markami Nintendo. Posiadacze wersji na konsolkę firmy z Kioto będą mogli zasiąść za kierownicą samochodów inspirowanych Mariem, Luigim oraz Samus. Ten ostatni będzie występował w dwóch wersjach kolorystycznych. Dodatkowo będziemy mogli założyć innym samochodom czapki obu braci hydraulików oraz użyć dwóch nowych Rocket Boostów: Super Star oraz Wave Beam.

Część z powyższych nowinek zaprezentowano na poniższym trailerze:

A tu dwa obrazki prezentujące nintendowe bryki w pełnej krasie:

PODZIEL SIĘ
Elan

5 komentarzy

  1. hater (304 komentarzy) w dniu:

    Bardzo kibicuję tej grze i chętnie bym ogarnął na switchu, ale coś czuję, że po premierze będę zawiedziony wydajnością w trybie wieloosobowym oraz przede wszystkim ceną i po prostu wezmę wersję na pc. Szkoda, że gier nie można kupować multiplatformowo…

  2. hater (304 komentarzy) w dniu:

    A co rozumiesz przez pecetową cenę? Bo raczej będzie kosztować tyle samo co na steamie, tylko no… zniżek żadnych się długo nie uświadczy;) Chociaż teraz zauważyłem, że gra jest dosyć nowa i jeszcze chyba nie była za bardzo przeceniana. Ale i tak na pc uda się polując dostać to za 50zł, na switchu przez pierwszy rok będzie pewnie harde 100zł.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!