Rekrutacja! Szukamy nowych redaktorów do My3DS!

0

Szanowni Nintendofani w Polsce! Ponownie otwieramy rekrutację! Jeżeli macie smykałkę do pisania i chcielibyście tworzyć teksty związane ze swoją ulubioną firmą, to trafiliście w dobre miejsce! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko newsmanów. W szczególności poszukujemy osób chętnych do pisania o Wii U oraz o nowej konsoli NX. Jedyny wymóg jaki Wam stawiamy, to konieczność dostarczenia przynajmniej jednego wpisu na dzień. Wymagania nie są górnolotne, więc każdy może spróbować.

Jak do nas dołączyć? To proste! Wystarczy podesłać poniższy formularz na rolnik[at]mynintendo.pl w temacie wiadomości umieszczając [Swój Nick] – rekrutacja:

Nick:

Parę słów o sobie: (doświadczenie, dlaczego właśnie TY, itd.)

Przykładowy news wraz z odnośnikiem do źródła:

Każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone, osoby które nie mają żadnego doświadczenia śmiało mogą też aplikować, w końcu każdy kiedyś zaczynał. Każdy rekrut będzie pod opieką redaktora, więc swoją przygodę nie zaczniecie sami!

Rekrutacja będzie trwała do końca kwietnia.

PODZIEL SIĘ
Redakcja

my3DS.pl to Twoje codzienne źródło informacji o konsolach Nintendo – przenośnej Nintendo 3DS i stacjonarnej WiiU. Nasza redakcja każdego dnia przegląda ponad 20 serwisów z całego świata w poszukiwaniu informacji i agreguje je w kompletne kompendium wiedzy.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!