Recenzenci donoszą: Mario + Rabbids Kingdom Battle to naprawdę kompetentna strategia turowa

4

Przed premierą wiele osób obawiało się o jakość Mario + Rabbids Kingdom Battle. Gry z Kórlikami nie zawsze prezentowały należyty poziom, deweloperką zajął się Ubisoft, a nie Nintendo, a takie szalone crossovery to spore ryzyko.

Wygląda jednak na to, że wszystko jest jak trzeba i strategia turowa od Francuzów to naprawdę udana pozycja. W chwili pisania tego newsa gra ma na Metacritiku średnią na poziomie 85 punktów na 100. Oto kilka cytatów z wybranych recenzji:

USGamer (90/100):

To pełnoprawna strategia, dostosowana do konsol Nintendo i możliwości Switcha. Czarująca przygoda Mario nic nie traci na obecności Kórlików, choć niewiele także zyskuje. Kiedyś Super Mario RPG pokazało, że Square Enix może wyczarować coś świetnego przy użyciu marki Nintendo, a teraz Ubisoft dostarcza coś podobnego.

Game Informer (85/100):

Byłem sceptyczny jak każdy, kto usłyszał słowa „Mario” i „XCOM” w jednym zdaniu, ale Kingdom Battle nie tylko udowodniło, że się myliłem, ale także stało się moją ulubioną grą z Marianem ostatnich lat. Nintendo i Ubisoft podjęli spore ryzyko, wychodząc ze strefy komfortu, ale opłaciło się to.

IGN (77/100):

Patrząc na kolorowy świat, piękne animacje i materiał źródłowy, możesz spodziewać się, że Mario + Rabbids: Kingdom Battle to moja pierwsza strategia turowa. Ale tu zaskoczenie: nawet dla weteranów XCOM-a niektóre walki tej gry to wymagające łamigłówki. Niektóre z trudniejszych poziomów trzeba przechodzić metodą prób i błędów, ale dobry miks przeciwników, celów i umiejętności postaci sprawia, że rozgrywka jest interesująca.

To co, kupujecie?

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

  1. hater (304 komentarzy) w dniu:

    Wszystko spoko, na pewno jest fajnie, tylko ciekawe czy po 3 godzinach gra nie bladnie przez monotonię… Albo czy da się w to grać chociaż 7 godzin.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!