Qbby wyrusza w swoją ostatnią przygodę!

2

Dzisiejszego dnia, Nintendo za pośrednictwem notki prasowej poinformowało, że trzecia odsłona cyklu BOXBOY! pojawi się w europejskim eShopie 23 marca w cenie 19,96PLN/4,99€/£4,39. BYE-BYE BOXBOY!, bo tak brzmi tytuł nowej odsłony, będzie największą przygodą sympatycznego kwadracika Qbbiego. Gra będzie oferowała ponad 180 plansz i cztery planety do odwiedzenia, które mocno rozruszają Wasze szare komórki. Nasz bohater nie będzie osamotniony, bowiem jego towarzyszami będą malutkie Qbabies, które trzeba będzie doprowadzić bezpiecznie do celu. Qbby dostanie także nowe umiejętności, które pomogą mu pokonywać wszelkie przeszkody. Wśród nowinek pojawią się bloki, które wybuchają, wznoszą się ku górze, poruszają się przy ścianie oraz pozwalające na teleportację do innych miejsc. Dla lubiących wyzwania, przygotowano specjalny tryb, Challenge Worlds, w którym narzucane są dodatkowe reguły, jak na przykład przejście planszy bez używania skoku albo tworzenia bloków.

Osoby posiadające poprzednie odsłony BOXBOY!! i BOXBOXBOY!? będą mogły przenieść zdobyte kostiumy do najnowszej odsłony. Dodatkowo można odblokować nową postać Qucy i filtr graficzny, który będzie przypominał monochromatyczny wyświetlacz Gameboya. Dwie ostatnie rzeczy będzie można także odblokować w grze, za znalezione korony. Gra zrobi również użytek z amiibo. Przykładowo używając figurki Kirbiego, Qbby zamieni się w różowy kwadracik.

Jeżeli nie mieliście jeszcze przyjemność zagrać w tego minimalistycznego logicznego platformera, to powinniście się zainteresować demem, które pojawiło się w dzisiejszej aktualizacji eShopu. BOXBOY! Series Demo Version zawiera wybrane plansze z  wszystkich trzech odsłon.

 

#BYE-BYE BOXBOY! trailer

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!