[Przegląd Mugli.pl] Luty

2

Zapraszamy Was do pierwszego przeglądu produktów Mugli.pl w tym roku! Luty jest zimowym miesiącem, więc przygotowaliśmy dla Was produkty na jeszcze zimowe dni! Informujemy Was także, że czapki zimowe są aktualnie w 10% przecenie. Więc korzystajcie, póki promocja trwa!

Są tu jacyś fani słynnego czarodzieja w okularach? To nie możecie przegapić szalika w barwach Gryffindoru! Jest jeszcze dostępna wersja z herbem Ravenclaw. Pamiętajcie też, że wkrótce pojawi się nowa książka!

Mugli_HP_Griffindor

Cena: 89 złotych

Żaden superbohater nie może obejść się bez rękawiczek. Nawet Batman!

Mugli_Batman_Rękawice

Cena: 54,90 złotych

Jeżeli nie zdążyliście z walentynkowym upominkiem, to nic straconego! Przecież każdego dnia możecie obdarować swoją ukochaną osobę jakimś upominkiem.

Dla nie możecie zaopatrzyć się w legginsy z motywem The Legend of Zelda:

Mugli_TLoZ_legginsy

Cena: 99,90 złotych

Czy też Star Warsowy fartuch kuchenny:

Mugli_SW_fartuch

Cena: 59,90 złotych

Dla niego możecie zaopatrzyć się w koszulkę z MGSV:

Mugli_MGSV_Koszulka

Cena: 74,90 złotych

Lub też taką z motywem Stormtroopera:

Mugli_SW_Koszulka

Cena: 119 złotych

Jeżeli zainteresowało coś Was z tej listy, to zachęcamy do zajrzenia na stronę Mugli – Mugli.pl. Z pewnością każdy geek znajdzie tam coś dla siebie.

PODZIEL SIĘ
Redakcja

my3DS.pl to Twoje codzienne źródło informacji o konsolach Nintendo – przenośnej Nintendo 3DS i stacjonarnej WiiU. Nasza redakcja każdego dnia przegląda ponad 20 serwisów z całego świata w poszukiwaniu informacji i agreguje je w kompletne kompendium wiedzy.

2 komentarze

  1. Ri
    PrzemoRi (115 komentarzy) w dniu:

    Nie chcę się czepiać (Nie wiem jak wyglądają tu sprawy patronatów etc.), ale jeśli na stronie o konsolach Nintendo w newsie o przeglądzie rzeczy z jakiegoś sklepu jedyną rzeczą mająca jakikolwiek związek z resztą strony są leginsy z motywem Zeldy (Brzydkie swoją drogą) to coś tu jest chyba nie do końca w prządku…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!