[Plotka] W switchowej wersji Splatoona zagramy Octolingami

3

octo

Graliście w jednoosobową kampanię Splatoona? Głównymi przeciwnikami naszej postaci w tym trybie były Octolingi, ośmiornicopodobne istoty, które z jakiegoś powodu nie bardzo nas lubiły. Mogliśmy zdobyć ich ekwipunek dzięki osiągnięciu wysokiego poziomu postaci w trybie sieciowym, jednak, choć wielu graczy (w tym piszący tego newsa) bardzo tego chciało, nie było możliwości wcielenia się w naszych antagonistów.

Wygląda na to, że sytuacja może się zmienić wraz z premierą switchowej wersji Splatoona, o której istnieniu plotkuje się od jakiegoś czasu. Według Liama Robertsona (Did You Know Gaming?, Unseen 64, Nintendo Life) w nowej wersji popularnej strzelanki pojawi się możliwość wejścia w skórę oponentów z podstawowej edycji gry.

PODZIEL SIĘ
Elan

3 komentarze

  1. bulaxyz82
    bulaxyz82 (29 komentarzy) w dniu:

    Zanim pozbyłem się ŁijU nabiłem 700-800 godzin na tej zabawie w kolorowanie – fun jaki dała mi ta gra, bezcenne. Teraz planuję zakupić Switch na premierę i chyba jednak odpuszczę ten tytuł, bo znowu wsiąknę na amen. Syndrom jeszcze jednej partyjki, nigdy nie działał na mnie tak bardzo jak w Splatoon.

  2. bandi (314 komentarzy) w dniu:

    To jedyna gra multi ktora mnie wciagnela na kilka miesiecy a mam oplaconego ps plusa i xbox live gold. Nintendo trafilo prosto w moje serce i na bank kupie kolejnego splatoona na switcha :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!