W sprzedaży pojawią się płatki śniadaniowe z Mario, które posłużą jako amiibo

3

[Aktualizacja #2]

Kellogg potwierdza – płatki faktycznie istnieją i pojawią się w sprzedaży tylko w USA (przynajmniej na razie):


[Aktualizacja]

Nintendo Everything donosi, że płatki pojawiły się w bazie danych serwisu BrickSeek, zbierającego informacje o produktach znajdujących się w sprzedaży w amerykańskich sklepach. Produkt ma się pojawić niebawem w sieci sklepów Target. Wygląda więc na to, że płatki z Mario to nie fake i niedługo faktycznie będzie można je kupić.


Płatki śniadaniowe z Mario? Dawno czegoś takiego nie widzieliśmy, nie mówiąc o Polsce, w której takich osobliwości nie było w ogóle. Wygląda jednak na to, że wkrótce się to zmieni i, poza wszamaniem płatków na śniadanie, będzie można z nimi zrobić coś jeszcze.

Serwis Cerealously podaje, że firma Kellogg dostarczy na półki amerykańskich supermarketów „Super Mario Cereal”, płatki owsiane w kształcie gwiazdek oraz charakterystycznych przedmiotów z gier o wąsatym hydrauliku – bloków „?”, 1-Upów i grzybków.

Dodatkowo któraś z części zestawu (podejrzewam, że nie będą to same płatki, choć koncept jadalnego amiibo działa na moje zmysły) będzie służyć jako amiibo, które zadziała z Super Mario Odyssey.

Poniżej potencjalne opakowanie płatków:

PODZIEL SIĘ
Elan

3 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!