[Plotka] Laura Dale: nowe Beyond Good & Evil czasowym exclusivem Switcha

4

W październiku ubiegłego roku Michel Ancel, twórca pierwszego Beyond Good & Evil oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad kolejną grą w serii. Jeszcze w tym samym miesiącu pojawiły się plotki sugerujące ekskluzywność nowego dzieła Francuza dla Switcha, a dziś ta sama osoba, która je wtedy podawała — Laura Dale — potwierdza je i dodaje nieco nowych informacji.

Według Laury, drugie Beyond Good & Evil nosi nazwę kodową Odyssey i faktycznie ma być exclusivem nowej konsoli Nintendo, jednak jedynie czasowym. Po dwunastu miesiącach gra ma się pojawić również na PC, PS4 i XONE. Tytuł będzie dystrybuowany zarówno w wersji elektronicznej, jak i pudełkowej. Teaser gry ma zostać pokazany podczas mającego miejsce w przyszły piątek wydarzenia poświęconego Switchowi.

W kolejnych tweetach pani Dale twierdzi, że na nowej konsoli Ninny pojawi się także port Rayman Legends, a teasowane przez nią wcześniej turowe RPG z Marianem i Kórlikami będzie nosić tytuł Rabbids Kingdom Battle. Gra może ukazać się jednak nie w marcu, czyli razem z konsolą, a dopiero we wrześniu.

O prawdziwości wszelkich switchowych plotek przekonamy się już za kilkanaście dni. Przypominamy, że 13 stycznia o godzinie 5:00 naszego czasu rozpocznie się event poświęcony nowej maszynce korporacji z Kioto.

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!