Pierwsze przeróbki sprzętowe Nintendo Switch.

4

Pewien miłośnik Nintendo – Jolimon – postanowił nieco pogrzebać w Nintendo Switch i dokonać pierwszej, sprzętowej modyfikacji świeżo zakupionej konsoli. Jego cel był prosty: zmniejszyć rozmiary stacji dokującej tak aby stała się ona również przenośna i mieściła się w jego zestawie „podróżnym”. W tym celu rozebrał na części pierwsze dołączaną do zestawu Switch  stację dokującą Nintendo, a następnie poskładał wszystkie elementy i włożył do zaprojektowanej przez siebie obudowy. Proste?

W ten sposób udało się mu zmniejszyć rozmiar stacji o ok 75% w stosunku do oryginalnej stacji bez utraty funkcjonalności. Ktoś chętny do eksperymentów?

PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

4 komentarze

 1. rez007
  rez007 (44 komentarzy) w dniu:

  Tylko po co przerabiać docka jak jego zadaniem jest właśnie granie w domu a nie przenoszenie ? Zresztą i tak jest niewielkich rozmiarów ( inne konsole w wersji slim to przy nim giganťy) żeby go przenieść w plecaku w inne miejsce .

 2. hater (300 komentarzy) w dniu:

  Ehh dock. Właśnie przeczytałem, że niestety do switcha nie można po ludzku podłączyć przejściówki usb-c -> hdmi, a byłby to zdecydowanie największy bajer – przynosisz konsolę do znajomych, podpinasz kablem bez docka do tv i grasz, nawet z jakością handheldową. Trzymam kciuki na jakąś przejściówkę third party, może się uda;)

 3. Patryk (2 komentarzy) w dniu:

  Ta przeróbka jest średnia. Nie można podłaczyć switcha bezpośrednio do tego… Dodatkowy kabel do transportowania…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!