Persona 5 i Yakuza 0 nie pojawią się na Switchu

3

Na grafice obrazujących partnerów Switcha, wrzuconej do sieci tuż po trailerze ujawniającym nową konsolę Nintendo, znalazło się wiele studiów third party. Wśród nich były Atlus i SEGA, które pracują obecnie nad wydaniem na Zachodzie dwóch swoich szlagierowych tytułów, Persony 5 i Yakuzy 0. Obie gry miały już swoje premiery w Japonii i zostały świetnie przyjęte przez tamtejszych recenzentów.

Niektórzy zastanawiali się, czy gry te mają szansę ukazać się także na Switchu. Domysły rozwiewa jednak John Hardin, PR manager amerykańskich oddziałów obu firm. Persona 5 trafi na Playstation 3 i 4, zaś Yakuza 0 tylko na nowszą stacjonarkę Sony. Posiadacze Switcha muszą obejść się smakiem.

PODZIEL SIĘ
Elan

3 komentarze

 1. Kojin
  Kojin (315 komentarzy) w dniu:

  Jeżeli P5 wychodzi też na PS3 to od strony technicznej nic nie stoi na przeszkodzie żeby gra trafiła na Switcha. Możliwe więc że Atlus już wcześniej miał nagraną jakąś umowę z Sony, chyba że z sobie tyko znanych powodów chcą żeby główny nurt serii nadal był kojarzony z PlayStation. Szkoda bo z pewnością był by to zacny tytuł w bibliotece nowej konsoli Nintendo.

 2. Miecz_Romana

  To że Persona 5 nie pojawi się na konsoli Nintendo – można się było spodziewać (P3 i PS4 nie pojawiły się na WiiU, tylko Sony).

 3. pXm
  pXm (9 komentarzy) w dniu:

  Nie abym się dziwił takiemu stanu rzeczy. Z drugiej strony po cichu liczyłem, że może jednak pełnoprawna część Persony zawita w końcu na platformie Nintendo. No nic, pozostaje chyba czekać na SMT V :).

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!