[Aktualizacja] Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas dostanie demo

5

[Aktualizacja #2]

Demo pojawi się w eShopie w ten czwartek.

[Aktualizacja]

FDG Entertainment, wydawca gry, poinformował na swoim Twitterze, że demo Oceanhorn pojawi się w eShopie w październiku.

[Oryginalna treść newsa]

Oceanhorn: Monsterof Uncharted Seas to zeldopodobna gra o smartfonowym rodowodzie, która w ostatnich latach wyszła na niemal wszystkie platformy na rynku, w tym w czerwcu tego roku na Switcha. Trudno nazwać ją realną konkurencją dla serii przygód Linka – w końcu jest tytułem niezależnym stworzonym przez fińskie studio Cornfox & Bros. – ale w świetle braku „tradycyjnych” Zeld na Switcha, może być ciekawą alternatywą dla niektórych graczy, którzy nie posiadają innych konsol Nintendo.

Jeśli zastanawialiście się, czy warto kupić grę, wydawca FDG Entertainment przychodzi z pomocą – w najbliższym czasie, dzięki dużemu zainteresowaniu fanów, udostępnione zostanie demo pozycji. Jeśli pojawi się dokładny termin jego wydania, na pewno was o tym poinformujemy.

PODZIEL SIĘ
Elan

5 komentarzy

  1. Kojin
    Kojin (318 komentarzy) w dniu:

    Grałem swego czasu na smartfonie i nawet mi się podobało. Nie mam natomiast przekonania co do tej gry akurat w wersji na Switcha. Po prostu Breath of Wild zostawia ten tytuł tak niemiłosiernie daleko w tyle pod każdym możliwym względem że ciężko mi wyobrazić sobie dlaczego ktoś mając Switcha i BotW mógłby chcieć wydać na to 60 pln. Ale, żeby nie być jednostronnym, tak w miarę obiektywnie, jeżeli popatrzeć na to bardziej jak na konkurenta typowo handheldowej Zeldy to chyba jednak warto.

  2. LLams
    LLams (46 komentarzy) w dniu:

    Kojin dzięki za info. Jako, że na chwilę obecną ogrywam (225h) BotW więc pewnie poczekam aż spadnie cena, może kiedyś :P

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!