Nowa łatka do The Legend of Zelda: Breath of the Wild umożliwia wybranie japońskiego dubbingu

8

Już w styczniu wiadomym było, że Breath of the Wild nie będzie mieć w dniu premiery możliwości ustawienia jednego języka dla wyświetlanego tekstu, a innego dla dubbingu. Blisko dwa miesiące po wypuszczeniu gry na rynek stosowna opcja wreszcie nadchodzi.

Nowa łatka uaktualnia grę do wersji 1.2.0 i umożliwia pobranie darmowego DLC, które zawiera dodatkowe paczki językowe. Możliwe jest więc teraz posłuchanie choćby japońskiego dubbingu, a także jednego z poniższych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego (dwie wersje), hiszpańskiego (dwie wersje), włoskiego oraz rosyjskiego.

Aby zmienić głosy, po uaktualnieniu gry, ściągnięciu DLC i zainstalowaniu go skierujcie się do opcji i wybierzcie żądany język w opcji „Voice Language” znajdującej się na samym dole.

PODZIEL SIĘ
Elan

8 komentarzy

 1. hater (307 komentarzy) w dniu:

  Jest możliwość nie pobierania, żeby dodatkowe języki nie zagracały i tak małej pamięci?

 2. Elan
  Elanczewski (665 komentarzy) w dniu:

  @Hater – jasne, sama łatka nie pobiera DLC, zaczyna się ono ściągać dopiero po wybraniu opcji w opcjach i przejściu przez kilka ekranów (takich jak przy pobieraniu gry z eShopu).

 3. pablo1517
  pablo1517 (1 komentarzy) w dniu:

  @Hater – FACEPALM tak bardzo… przecież te voice overy są przez cały czas na twojej płycie/kopii gry. Łatka pozwala Ci je tylko odblokowac, niczego się nie ściąga -.-

 4. Elan
  Elanczewski (665 komentarzy) w dniu:

  Jak się niczego nie ściąga, jak się ściąga. Prawie 1 GB z neta mi pobrało. Chyba że na Switchu jest inaczej, ale nie sądzę.

 5. adus1991 (147 komentarzy) w dniu:

  Na Switchu nic nie ściąga, na WiiU przeciwnie.
  Tak wyczytałem na jakimś zagranicznym portalu.

 6. bandi (316 komentarzy) w dniu:

  Dziwne, bo Switch teoretycznie powinien miec bardziej skrojoną grę aby mniejszą pamięć trzeba było wyprodukować, chyba że się nie zmieścili i musieli i tak dać 32GB

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!