Nintendo zamknie SplatNet 30 września

2

Przedwczoraj dowiedzieliśmy się, że 8 listopada Nintendo zamknie usługę Miiverse. Teraz japońska firma ogłasza wyłączenie kolejnej aplikacji. I nastąpi to nawet wcześniej.

SplatNet, usługa powiązana ze Splatoonem, pozwalająca sprawdzić, które tryby są obecnie aktywne czy jakiej broni używaliśmy najczęściej, zostanie wyłączona 30 września. Serwery gry nadal będą aktywne, ale skoro Nintendo decyduje się na wyłączenie aplikacji powiązanej z grą, można spodziewać się kolejnej przykrej informacji w najbliższym czasie…

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. Kojin
    Kojin (318 komentarzy) w dniu:

    No i niestety wygląda na to że klamka zapadła i Ninny będzie teraz stopniowo wyciągać wtyczki pozbawiając ludzi kolejnych usług a z czasem i gier. Najdłużej pewnie zachowają przy życiu eShop, ale po jakimś czasie i tu pewnie zgaszą światło. Szkoda, bo nie ukrywam że chociaż obecnie najwięcej gram na Switchu, to jednak jest parę tytułów które chcę nadrobić jeszcze na WiiU. A wszystko wskazuje na to że zamiast czekać na eSzopowe promocję, za chwilę trzeba będzie łowić pudełkowe okazje na portalach aukcyjnych.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!