Nintendo Switch … złamany w kilka dni po premierze konsoli.

4

Nintendo nigdy specjalnie nie przejmowało się zabezpieczeniami w konsoli ale zapewne w pośpiechu związanym z premierą Switcha zupełnie olali sprawę. Jak się okazuje, znany od dobrych kilku miesięcy exploit, który został użyty do złamania (jailbreak) urządzeń z systemem iOS 9.3 sprawdził się również w przypadku Nintendo Switch. Oczywiście, na dzień dzisiejszy dla zwykłego użytkownika ta informacja pozostaje wyłącznie ciekawostką (nie, nie da się grać w „piraty”) i z takiej też okazji publikujemy również ta informację na myNintendo.

Zainteresowanych technikaliami zapraszam do obejrzenia „tutoriala”.

PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

4 komentarze

  1. hater (304 komentarzy) w dniu:

    Heh, tak coś czułem jak tylko zobaczyłem tą przeglądarkę. Już to gdzieś na forum pisałem, ale podobno nawet bez proxy i bez żadnego oszukiwania można jej używać i obejrzeć cokolwiek z internetu: jakoś na stronie logowania można trafić na stronę google, tam przejść w tłumacza, a potem wybrać dowolną stronę z internetu do przetłumaczenia i BUM! mamy przeglądarkę;)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!