[Update] Nareszcie zagramy w Go! Go! Kokopolo?!

0

[Update]

Gra pojawi się w amerykańskim eShopie 23 lutego, więc bardzo możliwe, że do Europy przybędzie tego samego dnia/niewiele później.

Z okazji premiery na 3DSie twórcy wrzucili do sieci nowy trailer. Rzućcie na niego okiem.


[Oryginalna treść newsa] 

Już blisko 5 lat trwa development kontynuacji (a w zasadzie rozszerzonej wersji) gry, która pierwotnie ukazała się na Nintendo DS – Go! Go! Kokopolo – Harmonious Forest Revenge. Tegoroczna odsłona gry zatytułowana Go! Go! Kokopolo 3D – Space Recipe For Disaster, poza faktem dodania trybu 3D, zawiera zupełnie nowe plansze, nowych bossów i napisaną od nowa historię. Wg informacji z Twittera producenta i wydawcy – Cirlce Entertaiment premiera gry odbędzie się już za kilka tygodni w eShop.

Przyznam się, że nie miałem okazji zagrać w poprzednika, (mimo, że wzbudził moje zainteresowanie już w 2011 r.) ale już sam gatunek platformówki z elementami układanki bardzo mnie zachęca by dać grze szansę. Zresztą po obejrzeniu poniższego zwiastunu pochodzącego z pierwotnej wersji gry nie mam wątpliwości, że to gra z „jajem”.

 

PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!